reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Watek Kulinarny - nasze przepisy :-)

reklama
karolina - myślę, że powinnaś przełamać kolorystyke pawia jakąś zieleniną :tak:może szpinak ;-)

zupkaogorkowa - mnie żołądek boli po każdym posiłku :baffled: czekam aż się skończy I trymestr...
 
ja to mam chec na wszystko co polskie i do tego niedostpene tutaj :/
no czasami to az mnie skreca :(
cos tam kombinuje zeby chociaz namiastke miec , ale nie wszystko da sie zrobic ....
ja dokladnie to samo!!! (sasiadkami jestesmy-ze Szwajcarii klikam), marze o kiszonej :-( ale takiej polskiej, z beczki, nie szukrutowej :(
 
ja już w sumie nie wymiotuję tak z siebie.. chyba że się zmuszę, najczęściej przy nadkwaśności blee.. więc wiem że mój I trymestr się jako tako kończy..

za to parcie na pęcherz mam okropeczne.. a smaczki no.. ogórki kiszaki to moja ulubiona przekąska :)
 
Mnie na szczescie mdlosci omijaja duzym lukiem. Ja dalej mam smaki na zupy. Dzisiaj zrobilam pyszna koperkowa z lanym ciastem. A przed chwila zrobilam sobie miche salatki z kasza gryczana i pol zjadlam odrazu :szok:
 
karolina robi sie szybciutko. Gotuje 2 woreczki kaszy gryczanej i potem ja studze. Z polowy kubeczka duzego jogurtu greckiego robie sos. Dodaje do jogurtu: mala lyzeczke ostrej musztardy, 2 zabki czosnku, sol, pieprz, plaska lyzka majonezu. Do kaszy dodaje 2 starte na tarce marchewki i pol startego ogorka (takiego szklarniowego dlugiego ze skorka) na koncu dodaje sos i mieszam ;-) Mozna na pewno dodawac jeszcze rozne rzeczy np cebule ale ja zawsze robie tak jak napisalam. Aha warzywa zetrzec trzeba na duzych oczkach.

Ja uwielbiam ta salatke ale moj maz twierdzi ze jest paskudna :-) ale on takiej kaszy nie lubi.
 
reklama
Do góry