reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek gratulacyjny

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Doniulka gratulacje serdeczne!!! akcja porodowa rzeczywiście błyskawiczna. Niech się Tymuś zdrowo chowa!
 
reklama
Moge zaraz rodzic nastepne dziecko. Bolalo, tak, nawet wiecej napier....lo jak sku...syn. ale ten bol ma sens...

Godzine po porodzie poszlam zapalic:-)

No to i ja gratuluję...

głupoty

btw jak sobie pomyślę ile dziewczyn z naszego grona drży o zdrowie maluchów, drży aby donosic prawidłowo ciążę...

to jak to czytam - to mi smutno :(

to tak gwoli komentarza...

i chyba nie bardzo jesteś majówką- tylko czerwcówką - ktora urodziła wcześniaka

(przepraszam dziewczyny, ale nie mogłam sie powstrzymać)
 
oooo wow doniulka gratuluję :-)
czytałam opowiadanie z porodówki :-)
też chcę taki express :-)
 
Termin mialam na 22 maja:-) Dziekuje, za Twoje gratulacje.Troszke nie lapie o co Ci chodzi (o papierosa? :-) )
Z drugiej strony rozumiem...ciaza, hormony...tez tak mialam szczegolnie pare dni przed porodem:-)
 
Ja tez jeszcze raz gratuluje wszystkim mamom, ktore juz urodzily. Mamom i ich pociechom tez. Niech sie zdrowo chowaja.
 
Termin mialam na 22 maja:-) Dziekuje, za Twoje gratulacje.Troszke nie lapie o co Ci chodzi (o papierosa? :-) )
Z drugiej strony rozumiem...ciaza, hormony...tez tak mialam szczegolnie pare dni przed porodem:-)

sorrki, że wypowiem się za julienx, ale na 100% o to chodzi. Też mną to tąpnęło...

Dlatego uważam, że nie jest to temat do rozgłaszania na forum, bo nie ma się czym chwalić....
Ty napisałaś o swojej niemądrej słabości, no bo kto pali zaraz po porodzie? Chyba że nie zamierzasz karmić naturalnie, bo inaczej ja też nie rozumiem. Być może w ciąży też paliłaś...
Twoja sprawa i teraz, i w czasie ciąży, ale nie pisze się takich rzeczy, bo to nic chlubnego i nie dziw się, że spotkałaś się z taką reakcją i hormony julienx nie mają nic do rzeczy.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry