reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek gratulacyjny

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Niczego oryginalnego pewnie i tak nie wymyślę więc po prostu Gratuluję wam serdecznie dziewczyny i życzę dużo zdrówka dla was i maluszków i mnóstwa radości z bycia rodzicem:tak:
 
reklama
Wszystkim Mamusiom które mają już swoje maleństwa przy sobie serdecznie gratuluję, niech maluszki rosną zdrowo:-) i będą dla Was nieustającym źródłem radości:-) a Wy Kochane wracajcie szybko do formy:-)
Oczywiście czekamy na foteczki maluszków:-)
 
Jeszcze raz gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom,byłyście bardzo dzielne:-)
Małym Skarbom życzę dużo zdrówka
:-)
 
Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych majówek:-):-):-) Dużo zdrówka dla Was i maluszków i szybkiego powrotu do formy sprzed ciązy;-)
 
Ja również chcę pogratulować wszystkim szczęśliwym mamusiom. Życzę Wam kochane pociechy z pociech, aby zdrowo rosły na silne dzieciaczki:-):-):-)
 
Dziekuje za gratulacje:) 22-4-2010 017.jpg
 
Mamusia14 - ale Wy piękni jesteście. Super zdjęcie, a Ty wyglądasz kwitnąco.

Dużo dobrego - pozdrawiamy
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry