reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek gratulacyjny

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Julita, moje szczere gratulacje. Niech sie mala chowa zdrowo.
 
GRATULUJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSIOM
TRZYMAM KCIUKASY ZA TE KTORE JESZCZE W DWUPAKU



Najwieksze szczęście dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-życie,to ich własne dziecię,
Co im nad wszystko droższe jest na świecie.

Z tej to okazji ślemy szczerych życzeń słowa;
Niechaj ta Wasza pociecha dziś nowa
Radosnie jak kwiatek w pogodny dzień lata,
Niechaj sie chowa w zdrowiu,długie,długie,lata.

I sercom Waszym da widok radosny!
Jak mała jaskółka na początek wiosny.
Serdeczną miłością,z prawdziwą szczerością
Niech kocha świat!
I w owej miłości,dla całej ludzkości
Niech żyje Sto Lat!
 
Julita 1212, wielkie gratulacje, uściski dla Ciebie i buziaki dla maleństwa:*****
 
Julita ogromne gratulacje !!! Szybkiego powrotu do pełni sił :tak:

Tym Dziewczynom,które wcześniej urodziły ponownie serdecznie gratuluję.Oby Wasze maleństwa zawsze były zdrowe i szczęśliwe,a Wam wiele satysfakcji z bycia rodzicami:-)
 
Julita moje gratulacje :-)
niech się mała dobrze chowa i czekamy na Twój powrót :-)
 
Julita - a to niespodziewanke mi sprawiłaś!!!! Cisza cisza a tu bach i proszę - Majeczka już na świecie!!! Moje najszczersze gratulacje no i czekam na relację z akcji porodowej i pierwszych dni w domku!!! Zdrówka dla Was obu jak najwięcej!!!!
 
reklama
Julita, wielkie gratulacje dla ciebie!!! Niech się Majeczka zdrowo chowa. Wszystkiego najlepszego!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry