reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Ma-mi też myślałam cały dzień o Was:), modlę się za pomyślność leczenia.
Agape- jak wybory?
Ja nie jestem zadowolona, prawie wszyscy moi kandydaci nie przeszli. Nie na darmo mówią na Zgorzelec i okolice "czerwone zagłębie". Jak szybko ludzie zapominają o upokorzeniach związanych z tym ustrojem, przykro na to patrzeć...Cóż demokracja...:((
 
reklama
Ja nie przeszłam, ale nie liczyłam na to. Za to jestem zadowolona bo wszyscy moi kandydaci na radnych przeszli. Gorzej z wójtem bo nie było dobrego kandydata, bedzie dogrywka.
 
Witajcie
Mam wiadomość odma mi ale może zeby nie przekręcić to wkleję wam to co kilka min temu mi napisała
boze to jest CUD
09:04:31
dzwonil d mnie wczoraj pielegniarz zeby mu szybko komorke przywiezcz
09:04:39
i gadalam z nim normalnie
09:04:53
wymienial mi po kolei kandydatow z calej Polski kto wygral
09:04:53
hehe
09:05:07
a dzis juz go na nrmalna sale przewoza
09:05:11
i zaraz do nieg jade
09:05:19
a mowilam ci ze Dudus chory
09:05:23
i zastrzyki ma
09:05:29
ale juz na szcescie lepiej
09:05:33
zaraz bedzie cicia lekarka

Tak bardzo się cieszę:-D, chyba nasze modlitwy pomogły, ale nie zaprzestawajmy.
 
Ostatnia edycja:
No jasne ze modlitwa pomoże:)

Dziewczyny,czy robilyscie swoim dzieciom badania krwi?
planuje swojej corci zrobic bo jest taka mizerniutka,ale zastanawiam sie jak to wyglada.Gdzies czytalam ze to z glowki pobieraja takim maluchom????na morfologie to troche tej krwi potrzebuja a moze z palca???
wiecie cos na ten temat?
 
Witajcie kochane:-)
Cieszę się,że u Was Ma_mi pomyślnie ,oby tak dalej,rozumiem,że teraz muszą zbadać guza histopatologicznie ?,chodzi o to jaki to rodzaj guza,no chyba,że już wiadomo.No i czy konieczne dalsze leczenie,czy operacja już załatwiła sprawę-to by było najlepsze.Będzie dobrze,trzeba w to wierzyć.:tak:


U nas wszystko w porządku,Michałek rośnie,rozwija się,daje tyle radości :-D .Tęsknimy za tatusiem,bo z nim było tak fajnie i mamusia miała mniej pracy:tak::-) bo pomagał dużo i zajmował się Michałkiem,czekamy na święta,wtedy znów będziemy razem:tak:
Wieczory takie długie już.
No,a "Joasia" się odzywa?,muszę cofnąć kilka stron,bo jakoś tak myślę o niej

Pozdrawiam:-)
 
reklama
Mami super wiesci! cieszę się bardzo :)
Rosi jak Sebuś był malutki to pobierali od niego krew z piętki, podobno tam najwięcej leci..
mi jeszcze Monikasi brakuje...

u nas tez wszystko ok. dzisiaj kupowaliśmy pierwsze prezenty, przyklejaliśmy świąteczne naklejki na okno... już nie mogę się doczekać śniegu i Gwiazdki :)))
 
Do góry