reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
w 8 tygodniu Ja mam termin 6-7 luty i jestem w 7tygodniu Mozliwe ze żle policzyłam????????;-)
Wiesz co u mnie 8 tydzień zaczął się dokładnie w piątek według ostatniej miesiączki, natomiast termin 8 luty wyznaczył mi lekarz takze nie wiem, ja napewno jestem w poliwie 8 tygodnia :)
 
Hej.

Wg Gina jesteście w tym tygodniu który skończyłyście czyli - z suwaczków- w 7.... Chociaż ja liczę tak jak Moni_ka bo przecież 7 pełnych tygodni już Wam przeszło więc zaczął się 8
 
Witajcie, ja też jestem dzisiaj zmęczona, najchętniej bym wogóle z domu nie wychodziła, matko co to będzie jak urośnie brzuszek... nic sie nie bedzie chciało :p

Hej!
Ja na razie mam za soba tylko jedną dziwną drzemkę w ciągu dnia, ale u mnie to ledwie początek. Ale z poprzednich razów pamiętam, że potem taka seność mija. Po 3 miesiącu mniej więcej. I ja jeszcze koło 7 miesiąca dostawałam takiego szwungu do prania, sprzątania, malowania, że hej. Zobaczymy jak będzie tym razem.

Pocieszacie mnie, że nie tylko mi takie się brzuszysko zrobiło - niby nie ma z czego, a jednak. Przy czym ja schudłam w ciągu ostatnich 5 miesięcy 16 kg, brzuszek miałam płaski, waga mi póki co nie rośnie, ale w pasie się zrobiłam znaaacznie szersza. Nie wiem, czy to nie ma coś wspólnego z hormonami, które jakoś tam działają na wiązadła/mięsnie (?) i je rozluźniają.

A kiedy mówicie swoim bliskim o ciąży? Znaczy nie mężowi, tylko tak dalej - dzieciom, rodzicom, rodzeństwu?
An
 
Ja też się nie orientuję. Widziałam że już marcowe Mamuśki zaczynają testować.
A na forum ciągle jest maj 2009 chociaż czerwiec niedługo minie...

Niedlugo i luty sie pojawi nie ma co sie niecierpliwic, czasem troche to zajmuje zanim zrobia ale styczen juz jest wiec i luty zaraz bendzie. Nie mysle ze jest po co pisac do admina.
 
Ostatnia edycja:
witam rowniez myślę ze nie ma sensu czesniej niz 7 tydzien bo jeszcze nic nie widac tylko pecherzyk a pozniej serduszko.

Witajcie Dziewczyny ! z tej strony Gródnioweczka :-) ..alez ten czas leci :tak:
..co do pierwszej wizyty to faktycznie USG w 5 tygodniu może wykazać tylko sam pecherzyk ...ja tak miałam i najdałam się sporo nerwów przez 2 tygodnie oczekiwania na nastepne USG, bo lekarz ostrzegł mnie,że zdarza się ,że pecherzyk może byc pusty...ALE jednak zdecydownie RADZĘ na wizytę iść jak tylko się dowiedzie, bo u mnie np. okazało się ,że odkleja się trofoblast i gdyby nie szybka ,końska dawka luteiny i absolutny przykaz lezenia to ciąże te prawdopodobnie straciłabym :baffled:
..a tak po 2 tygodniach leżenia w 7 tygodniu okazało się,że zarodek już widać , serduszko biło a to co się odklejało sie przykleiło i stytuacja została opanowana...Luteine biorę do dziś,ale powoli zmniejszamy już dawkę...na poczatku brałam 8tabletek dziennie dopochwowo...później 6, 4 a od dzisiaj już tylko 2 dziennie...
 
reklama
Dzięki za rady, ja do lekarza idę jutro i już nie mogę się doczekać, (nie było wcześniejszych terminów) Samopoczucie u mnie ok. i bez większych dolegliwości, ciągnie mnie tylko nieraz brzuch ale chyba to normalne
Życze miłego dnia
 
Do góry