reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Dziewczyny dzieki ogromne za trzymanie kciuków przydały się dzidziolek rośnie sobie ma rączki nóżki brzusio i taki z niego mały kosmita kochany;-). Kciuki się przydały:tak:.
JA teraz uciekam po małą bo u babci jest ale potem napisze więcej.:tak:
 
reklama
Patitka superowe wieści :-D:-D:-D:-D Dostałaś fotkę Dzidzi ?

Mój M podobno nie ma czasu się po ... podrapać i nie "obrobił" filmiku :zawstydzona/y: Mam nadzieję że dzisiaj mu się uda.

Buziaki
 
Patitka superowe wieści :-D:-D:-D:-D Dostałaś fotkę Dzidzi ?

Mój M podobno nie ma czasu się po ... podrapać i nie "obrobił" filmiku :zawstydzona/y: Mam nadzieję że dzisiaj mu się uda.

Buziaki
Niestey pani doktor w państwowej przychodni ma takie usg które nie daje zdjęć ale za dwa tyg wraca moja pani doktorowa to u niej dostane dzidziola. Ehhh a oprócz tego ze dzidzi zdrowe to ja dostałam na początek furagin na te nerki ale jak nie pomoze a wiem ze nie pomoze to polecimy antybiotykiem. Cóż skoro za pierwszym razem pomógł i nie zaszkodził to teraz tez pewnie nie. No i tak jak myslałam pięć kilo w dół i anemia. Cóż witaminy i troche sie przymusic do jedzenia.
 
wklejam te bukieciki dla Anisen i znikam;-) ...
Kochana właśnie coś takiego jak ten drugi bukiet mi się marzy.
Jest boski i idealnie będzie pasował do mojej prostej sukni. Wydrukuje sobie i podejdę z tym do tej hurtowni
Ja już zamówiłam ale tylko dla siebie bo byłam na paru cywilnych u znajomych i świadkowa miała bukiet ale od siebie i całkiem inny niż pani młoda a też nie chcę narzucać się:blink: Ważne żeby mój mi się podobał;-) Zamówiłam sobie bukiet też z kalii bo będzie mi pasować do ozdoby do włosów kuzynka mi odstąpi bo rok temu brała ślub i ma spinke z lilią a nie chce wydziwiać na głowie lekko unieść włosy i kosmyki z boku spiąć z tyłu i będzie dobrze:tak: Od razu zamówiłam obiad i razem z tortem przyjęcie na 15 osób wyniesie nas 790 zl więc myślę że nie jest źle:blink:

my mamy bardzo podobna liczbę gości- razem z nami będzie 17 osób. Ale trochę drożej, bo zadatku daliśmy już 400zł, a kolejne 600 mamy dopłacić jak sie zdecydujemy na dania. Moze wyjśc odrobine mniej bo to opcja taka dosyć droga, a np nie bedziemy brać np zup grzybowych bo moja siostra nie moze żadnych grzybów.
Włosy bede miała lekko pokręcone ale prosty kok i w nim jeden kwiat wpięty. do sukienki mam kremowy szal a jakby było zimno to mam płaszcz koloru ciemnego złota.

Niestey pani doktor w państwowej przychodni ma takie usg które nie daje zdjęć ale za dwa tyg wraca moja pani doktorowa to u niej dostane dzidziola. Ehhh a oprócz tego ze dzidzi zdrowe to ja dostałam na początek furagin na te nerki ale jak nie pomoze a wiem ze nie pomoze to polecimy antybiotykiem. Cóż skoro za pierwszym razem pomógł i nie zaszkodził to teraz tez pewnie nie. No i tak jak myslałam pięć kilo w dół i anemia. Cóż witaminy i troche sie przymusic do jedzenia.
Patitka pomyśl ze teraz jesz dla Dwojga a moze nawet ze bardziej dla dziecka niz dla siebie. Na mnie na początku jak mialam mdłości działało. I wcale nie zmuszałam sie do czegos na co nie miałam ochoty. zawsze znalazłam cos co mnie nie odrzucało i jadlam od razu póki nie przeszła mi ochota. Najgorsze dla mnie było przeczekac to, wtedy okazywało sie ze wymiotuje na samo wspomnienie jedzenia. i ostatnie- przy łóżku miałam sucharki, wode niegazowana i troche suszonych owoców. zjadałam cos zanim wstałam z łozka. Biedna byłam tylko jak musiałam iść oddać krew- odwoził mnie mój bo bym zwymiotowała w autobusie albo zemdlała po drodze idąc pieszo.

do mnie zaraz przyjedzie mój brat na chwilke, bo przejazdem jest z Zakopanego :) fajnie będzie go zobaczyć. wiec miły koniec dnia:-)
 
Patitka bardzo sie ciesze ze wszystko Ok z dzidziolkiem :)))
A ja dziewczyny padam juz dzis na pyska...
Caly dzien prasowałam przed wyjazdem na wakacje...
Czuje ze moj kręgosłup sie posypie zaraz....
Przydał by sie jakis masażyk...
masaze.jpg
 
Hey dziewczyny!
Dzisiaj caly czas czuje takie klocie w podbrzuszu, tak jakby rozciagala sie macica. Troche sie mratwie ale czytam i czytam i wszedzie raczej pisze, ze to normalne a ja jako takieo bolu nie czuje wiec sie pocieszam. Na szczescie juz za tydzien ide do lekarza wiec mam nadzieje, ze wszytsko bedzie ok:)
Pozatym od wczoraj bardzo bola mnie piersi, bardzo ale to bardzo! Wczoraj nie mogalm zasnac a dzisiaj caly dzien chodzilam bez stanika:p
No i ustalilismy z moim narzeczonym , ze wezmiemy slub na miejscu, bo jeszcze zanim sie dowiedzielismy o dzidziusiu planowalismy wyjechac do Prahi ale dzisiaj tam zadzownilam i niestety pan konsul oschlym glosem poinformowal mnie, ze raczej bedzie ciezko... A, ze posatnowlismy, ze chcemy zeby wszyscy mieli jednakowe nazwiska to trzeba bedzie zalatwic sparwe na miejscu. Tylko, ze my bedziemy mogli wziac slub, dopeiro w listopadzie, w grudniu, az moj marynarz bedzie mial wiecej wolnego. I tez chcemy miec tylko kolacje, bez tancow, golonek, balonow i konfeti:p
No i jak by bylo malo dowiedzialam sie jeszcze, ze dziewczyna, ktora chyba cos miala do mojego mena rozpowiada w swojej terazniejszej pracy, ze zlapalam go na dziecko. Gdzie to on caly czas prosil, namawial. Normalnie az mi sie glupio zrobilo, ze ten nasz rodzaj zenski tak poniaz sie moze...
No nic mam nadzieje, ze bedzie juz tylko lepiej:)
 
reklama
A ja się niedawno obudziłam... Może to przez tą pogodę jestem taka padnięta :-(

Patitka kurcze to mocno spadłaś na wadze... nie fajnie :-( No i ta anemia. Dostałaś jakieś prochy "żelazowe" ?

A tu też Wam wkleję moją Kruszynkę. Jak widzicie po tytule mój M bardzo liczy na Milenkę :-D Oby się nie przeliczył.
Przez pierwsze 20 sek nic nie widać bo lekarz wcześniej włączył nagrywarkę, a dopiero później wziął głowicę.... A M tego nie wykasował ...

Buziaki Śnieżynki

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=HIJ1KdzFNWM"]YouTube - Sladziowa Milenka ?[/ame]
 
Ostatnia edycja:
Do góry