reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Witam porannie Nicol juz nie spi wiec ja z nia , ja wymiotow nie mam i nie mialam , co do jedzenia to ja moge jesc wszystko no moze z wyjatkiem bardzo slodkich rzeczy bo wtedy potrafi mnie zemdlic jak porownuje ciaze z corka a te to teraz w sumie nie czuje ze jestem w ciazy i moze dlatego bardziej sie denerwuje , ze cos nie tak. To tez mi przeszlo bo zaczelam zyc optymistycznie i cieszyc ciaza .
 
reklama
Witam
ja wymiotów nie miałam, mdłości też już mniejsze i podobnie jak dormark mogę jeść wszystko z wyjątkiem bardzo słodkich rzeczy, bo od razu mnie mdli. A najbardziej to lubię ostatnio kwaszone ogórki i frytki z keczupem. Jem też sporo warzyw i owoców

Ale dobrze, że dzisiaj piąteczek i weekend przed nami, wyśpie się i odpocznę
 
dzień dobry Śnieżynki:blink: Wczoraj całe popołudnie przespałam jak suseł:-) Dzisiaj na dzień dobry mi się nie dobrze zrobiło i od razu do łazienki myślałam że nie zdążę:baffled: Ja zaraz lecę zamówic kwiatki i obiadek na ślub:blink: Miłego przedpołudnia:tak:
Patitka- trzymamy kciuki:tak:
 
witam piatkowo!!

dzis ostatni dzien pracy i 3 tyg urlopu, wiec moj plan na dzis: jak to zrobic zeby sie nie narobic...heheh

co do zachcianek...hmm, za mna caly czas chodzi zupka mleczna z kluskami i kanapki z serkiem bekonowym i ogorecczkiem, mniamiii

:)milego dzionka
 
Witam :-)
Patrycja ja wczoraj zamawiałam kwiaty w takiej pobliskiej hurtowni bo wyjdzie dużo taniej. tylko na razie zamówiłam tak na oko, we wtorek mam isc dostane katalog i bede mogła zmienic zamówienie i wybrać inną wiązanke. Dalej mam zgryza czy la mojej świadkowej zamawiac kwiatki czy nie. W końcu to tylko cywilny. Do domu zamówiłam śliczne stokrotki i zólte nagietki. A do sukni zastanawiam sie na kaliami. chciałabym tylko 3 kalie i kremową wstązkę i tyle. Na razie to taka opcje.

Ja wczoraj miałam doła giganta. Mój zadzwonil ze mu wypadły 3 dodatkowe prace i musi zostać długo wiec zebym nie czekała na niego z kolacją. pobeczałam sie, oczywiście nie do słuchawki,a potem poszłam spac. Obudziłam sie o 1 jak wrócił i wtedy zjedliśmy sałatki bo ja z tego wszystkiego zapomniałam ze od obiadowej zupy nic nie jadłam. poem nie mogłam spac do 3 , on tez wiec mi wynagrodził to ze caly dzien siedzę sama w domu. I mi przeszło. nawet nie byłam zła tylko tak strasznie mi było smutno, jakby mi ktos kamien na serce wrzucił.
A dzis znów sama siedze. wiec wymysliłam sobie ze, wyciągam pierogi z zamrazalnika, mam wczorajszą zupe. Nic nie gotuje, nie sprzątam itp tylko zjem sniadanie, nakarmie rybki, wykąpie sie , doprowadze do stanu używalnosci i ide na miasto na zakupy. Pewnie nic nie kupie ale pochodze miedzy ludźmi. A potem odbiore wyniki badań. Moze niebędą takie złe ;)
Ehh tęsknie za pracą. przynajmniej byłoby do kogo buzie otworzyć
 
Dzień dobry dziewczynki.

Ja swój wczorajszy dzień skończyłam 1,5h płaczem i dziś wyglądam jakby mnie coś przejechało - oczy spuchnięte buzia czerwona - aż się umalowałam rano... Bo w lato rzadko się maluję.
Ech dziś troszkę lepiej - żeby tak zostało, żeby tak zostało, żeby tak zostało....

Witam :-)
Patrycja ja wczoraj zamawiałam kwiaty w takiej pobliskiej hurtowni bo wyjdzie dużo taniej. tylko na razie zamówiłam tak na oko, we wtorek mam isc dostane katalog i bede mogła zmienic zamówienie i wybrać inną wiązanke. Dalej mam zgryza czy la mojej świadkowej zamawiac kwiatki czy nie. W końcu to tylko cywilny. Do domu zamówiłam śliczne stokrotki i zólte nagietki. A do sukni zastanawiam sie na kaliami. chciałabym tylko 3 kalie i kremową wstązkę i tyle. Na razie to taka opcje.

Ja wczoraj miałam doła giganta. Mój zadzwonil ze mu wypadły 3 dodatkowe prace i musi zostać długo wiec zebym nie czekała na niego z kolacją. pobeczałam sie, oczywiście nie do słuchawki,a potem poszłam spac. Obudziłam sie o 1 jak wrócił i wtedy zjedliśmy sałatki bo ja z tego wszystkiego zapomniałam ze od obiadowej zupy nic nie jadłam. poem nie mogłam spac do 3 , on tez wiec mi wynagrodził to ze caly dzien siedzę sama w domu. I mi przeszło. nawet nie byłam zła tylko tak strasznie mi było smutno, jakby mi ktos kamien na serce wrzucił.
A dzis znów sama siedze. wiec wymysliłam sobie ze, wyciągam pierogi z zamrazalnika, mam wczorajszą zupe. Nic nie gotuje, nie sprzątam itp tylko zjem sniadanie, nakarmie rybki, wykąpie sie , doprowadze do stanu używalnosci i ide na miasto na zakupy. Pewnie nic nie kupie ale pochodze miedzy ludźmi. A potem odbiore wyniki badań. Moze niebędą takie złe ;)
Ehh tęsknie za pracą. przynajmniej byłoby do kogo buzie otworzyć

Anisen słoneczko, aż nie wiem co powiedzieć. Pewnie że zrób sobie dzień dla siebie, pomaluj paznokcie, wrzuć jakąś maseczkę. Kup sobie coś ładnego - ja z racji tego że nie kupuję teraz ciuchów to kupuję - buciki (ale to zawsze tak miałam) i torebki - nowy wymysł który mam mi zastąpić spodnie :))) O na przykład taką: całe 49 złotych w Deichmannie :)) (od razu załapałam kawałek mojego okna hihi)


 
Dzień doberek Śnieżynki:-D

hawwah witaj w naszym gronie:-) spokojnej ciąży życzę:-) napisz na kiedy masz termin to wpiszę Cię na listę:-) tylko muszę mieć datę:tak:

Dziewczyny od wczoraj mdłości ani widu ani słychu, więc może już tak zostanie:-D:-D
jutro wybierzemy się chyba na weekend do Ustronia, bo tam jest ten fajny Leśny Park Niespodzianek i tam są pokazy lotów sów (hihihi) :-)no, a nie jest to daleko, więc spoko:-D

Do ginka miałam iść 13, ale może pójdę 11, bo zawsze na 15 sierpnia jedziemy do rodziny koło Poznania, a że Mężuś będzie miał chyba 14 wolne i moglibyśmy pojechać już wieczorem 13 (a dopiero po 18 miałam iść do ginka) to może wybiorę się 11:-D

Miłego dnia Dziewuszki:-)
 
reklama
Witaj!! :)



Heh wow Anisen podziwiam!!! :tak: Pewnie masz fajnych uczniów :)



Ja to zawyje na alarm... kryzys kryzys... siedze i popłakuje...mam dośc tych mdłości ranno popołudniowo wieczorno nocnych - nic prawie nie jem...
Planujemy remont - chociaż my to mocne słowo o wszytskim musze myśleć sama jak zrobić co zrobić za ile i nawet skąd wziąć kasę jak wziąć kredyt gdzie i .... w ogóle mam dość... chyba ktoś tu się w moim domu na za wygodnej pozycji ustawił :(
I jeszcze ta praca i jescze w ogóle wszytsko dziś...:wściekła/y::-:)eek:


A Tobie jest niedobrze od poczatku, czy dopiero teraz Ci sie nasililo? Bo w sumie juz powoli powinno Ci sie poprawiac....


Poza tym HEJ

Ja tez sie jeszcze nie czuje rewelacyjnie ale juz zdecydowanie wiecej rzeczy moge jesc... zauwazylam ,ze czuje sie np 3 dni super i 3 dni niezbyt dobrze..takze sama nie wiem od czego to zalezy... mam taka cicha nadzieje,ze do tego 17tego tygodnia jak juz niby lozysko przejmuje wszytkie funkcje to musimy sie dobrze czuc! moja mam mowi,ze ona sie zaczela dobrze czuc dopiero jak poczula ruchy hmmm...




Ja biore nadal witaminy ELEVIT + Urinal ,na pecherz bo cos tam mialam podwyzszone i ta Luteine - za tydzien mam odstawic...

Milego dnia!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry