reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Shingle filmik jest cudowny, wszystko tak wyraźnie widać i rączki i nóżki, piękne maleństwo:-)

Tak poza tym to witam porannie
Ja się zaraz zaczynam szykować bo jadę dzisiaj na wieczór panieński a raczej cały dzień panieński bo siostra mojego M za tydzień wychodzi za mąż więc wynajęłyśmy domek nad jeziorem i będziemy dzisiaj cały dzień imprezować.
Planowo wracamy jutro chyba że będę się kiepsko czuła to wrócę wcześniej
 
reklama
A tu też Wam wkleję moją Kruszynkę

Kochana słodziakowa ta Twoja Kruszynka:-D

czesc dziewczyny dojechalam szczesliwie do Polski tylko melduje sie ze wszystko ok pomimo ze podroz byla ciezka stanie w korkach itp... ehhh nastepnym razem posłucham waszych rad i tylko samolotem... teraz biegne spac bo wymeczona dzis spotkalam wszystkich dawni niewidzianych a teraz z dzidzia idziemy wypoczywac ;) Dobranoc;******
aaa no i byłam wczoraj na wizycie ginka chciała mi zrobic badanie przeziernosci karkowej ale spoznmilam sie o jeden dzien i powiedziala ze juz za pozno probowała zrobic ale stwierdzila ze nie bedzie wiarygodne.... ale pozatym wszystko ok z dzidzia ... dalej musze brac luteine, bo powiedziala ze mam obkurczona macice . i feminatal n. a tearz juz uciekam ;) dobranoc;)

Super, że podróż minęła jako tako i że szczęśliwie dotarłaś na miejsce:tak: no i ważne, że Maleństwo zdrowe:-)

Ja się zaraz zaczynam szykować bo jadę dzisiaj na wieczór panieński a raczej cały dzień panieński bo siostra mojego M za tydzień wychodzi za mąż więc wynajęłyśmy domek nad jeziorem i będziemy dzisiaj cały dzień imprezować.Planowo wracamy jutro chyba że będę się kiepsko czuła to wrócę wcześniej

Udanej imprezki życzę:-)

My też dziś wybieramy się do Korbielowa, więc pewnie pojawię się dopiero jutro wieczorkiem:-)

Miłego weekendu kochane Śnieżynki:-)
 
dzień dobry Śnieżynki:-) No ja wstałam i idę po świeże warzywa i owoce taki weekendowy zastrzyk witaminek dla maleństwa:blink: Miłego dnia:-D
...A tu też Wam wkleję moją Kruszynkę. Jak widzicie po tytule mój M bardzo liczy na Milenkę :-D Oby się nie przeliczył.
Przez pierwsze 20 sek nic nie widać bo lekarz wcześniej włączył nagrywarkę, a dopiero później wziął głowicę.... A M tego nie wykasował ...
Ale boskie maleństwo:-D Cudowny filmik:tak:
 
Hey jestem tu nowa mam termina na 21 luty, wszytkim się strasznie przejmuje :szok: mam nadzieje, że będę mogła z wami się podzielić tymi cudownymi dniami.

pozdrawiam:-)
 
A ja się niedawno obudziłam... Może to przez tą pogodę jestem taka padnięta :-(

Patitka kurcze to mocno spadłaś na wadze... nie fajnie :-( No i ta anemia. Dostałaś jakieś prochy "żelazowe" ?

A tu też Wam wkleję moją Kruszynkę. Jak widzicie po tytule mój M bardzo liczy na Milenkę :-D Oby się nie przeliczył.
Przez pierwsze 20 sek nic nie widać bo lekarz wcześniej włączył nagrywarkę, a dopiero później wziął głowicę.... A M tego nie wykasował ...

Buziaki Śnieżynki

YouTube - Sladziowa Milenka ?
Ale super dzidzia gratuluję i jaka wesoła.
Dostałam Biofer żelazowy poporodzie też go brałam.

Wogóle to witam w sobotni dzionek i uciekam sprzątać. Miłej soboty dziewczyny.
 
Dzięki wielkie...jak narazie spokojna to nie jest jak nie jakieś brunatne upławy to teraz wysypka jakaś na piersiach co ją gin olał, a dermatologa ma takie terminy, że szok....ogólny dał maść ale nic nie pomaga, ani się to większe nie robi ani się nie zmienia....ciagle coś :wściekła/y:

....mimo to jestem przeszcześliwa....już się nie mogę maleństwa doczekać....;-)
 
Dzień dobry! Czujemy się coraz lepiej. Od wtorku już chodzę do pracy. Na razie mam nocne zmiany, ale teraz wolny weekend, potem 4 nocki i prawie 3 tygodnie urlopu więc znowu się wybyczę. W środę idziemy na podglądanie naszej niuni więc napięcie rośnie! Pozdrawiam serdecznie i lecę się cieszyć słoneczkiem, którego niestety u nas przez ostatnich kilka tygodni jak na lekarstwo. Miłego dnia!
 
reklama
Do góry