reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

reklama
Hej dziewczyny :) moge sie dolaczyc ? tez mi wypada termin na luty a dokladniej na koniec lutego :) jak sie obczaje co i jak to porobie sobie tez suwaczki jestem dopiero w 10 tc :) mam tez 2l córcie ktora wlasnie sie obudzila wiec musze leciec :)
Witamy witamy:tak::-D Spokojnej ciąży życzę:tak:

matematyką, oj męczę męczę. Już niedługo i może mnie uwolnią i pójdę do pracy :)
Tak to możesz męczyć przynajmniej im na dobre to wyjdzie:-D Musisz mieć anielską cierpliwość bo różne dzieci są dlatego Cię podziwiam:tak:

Ale się najadłam:sorry2: Prawie nic nie zjadłam jakoś mnie odrzuciło od obiadu ale potem wcięłam 2 jabłka 4 nektaryny i 2 banany:-) zastrzyk witaminek dla maleństwa:-D
 
Patrycja ja mam to samo :-p Najadłam się owoców i warzyw dzisiaj, bo siedzę sama w domu hehe ale mnie się na razie nie chce gotować dlatego siedzę bez obiadu...:-) do 18 zdążę zrobić zupę zanim wszyscy wrócą. Jak na razie siedzę, słucham muzyki i wyje na cały pokój :-)
 
Patrycja same pyszności dla Ciebie i maleństwa :-)
ja zjadłam zupe pomidorową a drugie jakos nie miałam ochoty. Czekam na mojego i zjemy to razem jak przyjdzie. za to chyba zaraz przejde sie pod hale targowa po jakies owoce. jak mi sie chce brzoskwin, nektarynek a najbardziej wiśni. oddam całe 2 danie i lody za szklaneczke wiśni :)
 
Patrycja ja mam to samo :-p Najadłam się owoców i warzyw dzisiaj, bo siedzę sama w domu hehe ale mnie się na razie nie chce gotować dlatego siedzę bez obiadu...:-) do 18 zdążę zrobić zupę zanim wszyscy wrócą. Jak na razie siedzę, słucham muzyki i wyje na cały pokój :-)

Relaksuj się dobrze to Wam zrobi:-)A zupkę raz dwa zrobisz;-) A jak chcesz to mogę Ci swój oddać:-D Mam barszczyk ukraiński i gulasz z ziemniaczkami i suróweczką z kiszonej kapustki:blink:

Patrycja same pyszności dla Ciebie i maleństwa :-)
ja zjadłam zupe pomidorową a drugie jakos nie miałam ochoty. Czekam na mojego i zjemy to razem jak przyjdzie. za to chyba zaraz przejde sie pod hale targowa po jakies owoce. jak mi sie chce brzoskwin, nektarynek a najbardziej wiśni. oddam całe 2 danie i lody za szklaneczke wiśni :)
Wiśnie też mam możecie wpaść z Ilonaą zapraszam:-D Mam też kompocik z wiśni i malin:-)
 
Ooo jezu Patrycja, ale mi zrobiłaś smaka :-p mów gdzie mieszkasz i wbijam na obiad hahaha:-):-)

Kurde dzisiaj mam kryzysowy dzień...ale bym sobie poszła gdzieś potańczyć i się pobawić..
 
Hej dziewczyny. Zaraz się zbieram na działkę korzystac ze sloneczka i jerzyn :-D. pewnie znowu się opcham owocami. Mam w planie dzisiaj zahaczyć o sklep ciążowy u nas. Nie wygląda na żaden "markowy", więc i może ceny nei będa markowe:dry:. Miłego dnia ;-)

Niestety, jeansy 160 zł i do tego brzydkie strasznie :( . Smutek odbiłam sobie jerzynami, rybką z grilla i ziemniakami pieczonymi w popiele;-):-D
 
Hej dziewczyny :) moge sie dolaczyc ? tez mi wypada termin na luty a dokladniej na koniec lutego :) jak sie obczaje co i jak to porobie sobie tez suwaczki jestem dopiero w 10 tc :) mam tez 2l córcie ktora wlasnie sie obudzila wiec musze leciec :)

Witaj!! :)

matematyką, oj męczę męczę. Już niedługo i może mnie uwolnią i pójdę do pracy :)

Heh wow Anisen podziwiam!!! :tak: Pewnie masz fajnych uczniów :)

Ooo jezu Patrycja, ale mi zrobiłaś smaka :-p mów gdzie mieszkasz i wbijam na obiad hahaha:-):-)

Kurde dzisiaj mam kryzysowy dzień...ale bym sobie poszła gdzieś potańczyć i się pobawić..

Ja to zawyje na alarm... kryzys kryzys... siedze i popłakuje...mam dośc tych mdłości ranno popołudniowo wieczorno nocnych - nic prawie nie jem...
Planujemy remont - chociaż my to mocne słowo o wszytskim musze myśleć sama jak zrobić co zrobić za ile i nawet skąd wziąć kasę jak wziąć kredyt gdzie i .... w ogóle mam dość... chyba ktoś tu się w moim domu na za wygodnej pozycji ustawił :(
I jeszcze ta praca i jescze w ogóle wszytsko dziś...:wściekła/y::-:)eek:
 
reklama
Hej !!!!

Ja tez mam dosc mdlosci...Serio ! :wściekła/y:
Tylko ja sie staram je zajadac i mam nadzieje, ze przejda, a konczy sie roznie...Ech...

Kejt glowa do gory ! Jutro bedzie lepszy dzien. :-) A jak Twój ból pod żebrem ? Minął ? Mnie boli intensywnie drugi dzień, juz nawet zastanawialam sie czy do lekarza z tym nie isc, bo dosc uciazliwe to jest...Tylko ja mam przeczucie, ze to naciagniecie ktoregos tam miesnia, a na to lekarz mi nie pomoze. Akurat 2 dni temu prawie caly dzien lezalam na jednym boku przy laptopku...moze cos sie naciagnelo ?! :baffled:
 
Do góry