reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witamy się:-)
U nas noc nad zwyczaj spokojna:-) tylko o 2giej wstaławałam,przewijanko,mleczko i aaa-kotki dwa do 6tej rano:-)
ale wczoraj cały dzień na rękach i dziś od rana tez niespokojny synuś-nie wiem,może to brzuszek?-pewnie nie po zmianie mleczka,bo wczoraj od rana też marudził,a był jeszcze na "nanie",dziś kupka była rano ok. Ma troszkę potówek na szyi-więc nie wiem,czy to by mu tak przeszkadzało,czy poi prostu chce być ciągle u mamusi na rękach?dobrze,że mąż jest i pomaga,gotuje obiadki.
Też nie mogę doczekać się wiosny,a nie wiem kidy na spacerek bedę mogła iść,mały jutro kończy dwa tygodnie,ale na zewnątrz zimno jaknie wiem co,w nocy minusowe temp.w dzień minus 1,2,a dziś 1 na plusie.Pewnie w nast.tyg.zacznę go werandować:tak:.Modlę się,by zaakceptował Bebiko i nie miał skazy białkowej-tak jak moj najstarszy syn,a również moja córka najmłodsza miala podejrzenie skazy i dostawała mleko sojowe-a ono jest ochydne-blee,to bebiko rzeczywiście ma dobry smak-oby było dobre dla brzuszka mojego maluszka:tak:
 
reklama
Witajcie:-D:-D:-D

My kapiemy się w ciekłej parafinie. Hani bardzo łuszczyła się skóra, wręcz schodziła jak z węża:tak:. A po tygodniu kapieli parafinowych jest piękna i mięciutka:-). Moje starsze dzieci są alergikami i tez tego używamy i efekt jest świetny. Kiedys kupowałam emolium, oillatum i inne, ale te w tych wszystkich środkach główny składnik to właśnie parafina! Reszta to zapaszki i nic więcej .A jaka cena:szok:. Mając alergików w domu istne bankructwo:tak:Natomiast parafina kosztuje 3zł za 100ml

izulka dzięki za info o tej parafinie:-D Bartusiowi też skóra schodzi (najbardziej na rękach) choć już mniej, bo smaruję Go Oilatum, ale rzeczywiście za taką kasę kupię tą parafinę i może będzie jeszcze lepiej:-):-):-)

Na dziś nie mam żadnych konkretnych planów, bo już mam poprasowane, a pranie właśnie idę powiesić:-D:-D:-D mieliśmy iść na spacer, ale Małego przewinęłam i chciałam nakarmić, a On zjadł troszkę i zasnął:confused::confused::confused: no i teraz czekam, aż się obudzi, żeby zjadł resztę, żebym zaraz nie musiała wracać z tego spaceru:baffled::baffled::baffled:
 
my sie witamy :-)

dzis i byla polozna i bylismy u lekarki :-D

z malym wszystko ok :-D przybiera na wadze :szok:

w tydz przybral na wadze 500 g !!:surprised: :szok:

jak tak dalej pojdzie to bede miec w domu pudziana :-D


a skad wiedziec czy dziecko ma skaze ?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki

czytam was regularnie, ale zazwyczaj wtedy karmie lub usypiam misie wiec nie mam jak pisac.
Dziś juz byłysmy na 3 spacerku u nas pogoda sliczna bo słonko i +5 stopni jest.
Odebrałam dzisiaj Misi PESEL zaczyna sie od 102220 ;P
Karmimy sie cycem, żółtaczka juz prawie całkiem pokonana :)
Bilirubina na poz 9 i spada wiec jest oki.

W sobote rano Misia zostaje z babcia a my z M jedziemy na wieksze zakupy do reala bo sporo rzeczy dla dzieci jest w gazetce.
I po cczesci do auta musimy jechac bo sie psuje :/
A nie chce małej ciagnac do tych skupisk zła i bakterii zwanych potocznie marketami.

Karmimy sie cycem wiec ściagne pokarm i jak mała zgłodnieje babcia nakarmi ;)

W nocy śpimy spokojnie. co około 4 godzinki wstajemy na cycusia i pieluche.
Misia rośnie i pieknieje w oczach :)
 
Ostatnia edycja:
Misia my tez dzis bylismy po pesel :-D

dzis dzien peselowania sie :-D a kolejki jakie byly :szok:dobrze ze bylam z m to chociaz mialam do kogo mordke otworzyc :sorry2: :-D
 
Ja sie witam wieczornie:)
Mojej Malej juz sie nie luszczy skora dzieki oliwce Penaten :tak:Ale Izulka oczywiscie wielkie dzieki za podpowiedz;-)Dla alergicznych dzieciaczkow polecam firme Töpfer Allgäu. Dostalam wklinice probki i uzywam do kapieli Balance-bad (niestety niewiem jak po PL) z extraktem z rumianku, jest suuuper:tak:Na potowki natomiast Bepanthen jest swietny - juz przetestowalam:tak:
No ja musze zobaczyc z ta laktoza jak to jet u mojej:baffled:Kupilam wczoraj w aptece kropelki Sab...podaje prawie przed kazdym karmieniem i zobaczymy jak bedzie.Dzisiaj zrobilam sobie juz termin u ginki bo u nas to trzeba szybciej zrobic:szok:i malej na 29 marca na badania kontrolne.
Zycze Dziewuszki spokojnej nocy :-)
 
Witam Dziewczyny!!!
U Nas nocka w porzadku ale od rana mamy problem z kupka :((( Mały strasznie marudzi :(
Monikasia przypomniałaś mi ze ja tez sie juz musze do ginka zapisac bo 4 tygodnie juz mineły a do mojej lekarki tez trzeba sie wczesniej zapisac... U nas totalne załamanie pogody śnieg spadł i jest dość zimno... :/
 
Patrycja my tez mielismy dzis problemy z kupka ;/ ale wiem przez co , przez bebiko :-( maly mial zatwardzenie :szok: jak wkoncu zrobil kupke to wielkosci i ksztalcie fistaszkow ... az mi serce pekalo jak sie meczyl :-( a dalam mu mleko nan i zrobil wkoncu normalna kupke :sorry: dzis normalnie szkole przetrwania mialam :szok: a teraz spi maluszek ...
 
Patrycja my tez mielismy dzis problemy z kupka ;/ ale wiem przez co , przez bebiko :-( maly mial zatwardzenie :szok: jak wkoncu zrobil kupke to wielkosci i ksztalcie fistaszkow ... az mi serce pekalo jak sie meczyl :-( a dalam mu mleko nan i zrobil wkoncu normalna kupke :sorry: dzis normalnie szkole przetrwania mialam :szok: a teraz spi maluszek ...

Joasiu ja tez małemu daje bebiko od poczatku i nigdy nie było problemów dopiero dzisiaj ja mojemu dałam herbatke z kopru i jest troche lepiej bo zasnął ... W nocy zrobił kupke ale od tamtej pory jeszcze nie robił moze teraz po tej herbatce zrobi... :/
 
reklama
Dzień doberek:-D:-D:-D

Dziś nocka była rewelacyjna -> Bartuś spał pod kąpieli od 20:00 do 2:00, a potem o 5:00 się obudził:-):-):-) i aż mi głupio przed Mężusiem, bo zawsze jak moja nocka wypada to Bartuś cudownie śpi i budzi się tylko na przewijanie i karmienie, a jak Mężusia nocka to Mały potrafi nie spać w nocy 2-3h i trzeba Go zagadywać:sorry2::sorry2::sorry2: chociaż nie powiem, żeby u Mnie tak się nie zdarzyło:-p:-p:-p

Dziś to chyba zanudzę się na śmierć, bo wszystko mam porobione:-):-):-)
 
Do góry