reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Przykro mi ale probuj dale naleprzy sposob to nie myslec ze sie chce zajsc w ciaze u mnie drugi raz poskutkowalo trzeba byc otprezonym .
 
Dziewczyny gratuluje!! Zycze szczesliwych 9 msc :-)


Jak was podczytuje to az sie garną wspomnienia ;-) do mnie dwie kreseczki na tescie uśmiechaneły sie 14 czerwca 2008 roku :rofl2::-D:-D:-D a więc to już ponad rok minoł odkad powstał mój synek :sorry:

Za rok tez bedzie wspominały mile poczatki i kolejne etapy ciąży :-) ja bym chciala jeszcze raz to wszystko przezyc :-D:-D:-D:-D:-D

Jak na razie moja kuzynka ma ten przywilej, bo tez zostanie mamą lutową 2010 :sorry:
 
Już nie bede lutowa mama:( przyszła@ no coz moze bedzie z marca i urodzi sie w mamy imieniny:)

Oczywiście masz racje:), będziecie się starać w tym cyklu i za kilka tygodni przyjdziesz nam się pochwalić, że wyszły upragnione 2 kreseczki. Trzymamy za Ciebie kciuki kochana:happy:
 
reklama
czesc dziewczyny. tak was podglądam od pewnego czasu okres mi sie spóźnia ale na test chyba jeszcze za wczesnie bo z kalendarza mi wychodzi wrazie co termin na 15 luty, moze ktos jest z takim terminem?
 
Do góry