reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
dzien dobry lutóweczki!!
Nawet sie dzisiaj wyspalam mimo zse mnostwo rzeczy mi sie dzisiaj sniło!!
Trzeba sie zwlec z łózka i na zakupy spozywcze leciec bo pozniej mam ambitne plany i chce chatke ogarnac!! Milego dnia!!
 
Bry Laseczki :-D

Trochę mnie wcięło wczoraj bez pożegnania :zawstydzona/y:

Zaraz po pracy byłam wczoraj na zajęciach w szkole rodzenia (dla zainteresowanych relację wrzucę na odpowiedni wątek) :-)
A potem na zakupy mi się zebrało. Oglądałam kanapy w ABRZE, bo muszę sobie kupić nową do salonu ;-) Nawet nie takie drogie są i za niewielką opłatą można wybrać sobie tapicerkę w innych kolorach niż standardowe:tak: A na taką na zamówienie czeka się około 2 tygodnie :-)
Chyba się zdecyduję - model standardowy, ale mi będzie pasować :-)
ABRA - sofy, wersalki, tapczany

Teraz Was troszkę ponadrabiam,
może też popracuję ;-)

Miłego dnia :-D
 
Dzień dobry !
Miałam okropną noc ... Dusiłam sie , bolaly mnie żebra i plecy... czułam jakbym miała zaciśnięte gardło ... tragedia ...
A teraz jem sobie śniadanko .
 
Dzień doobry Śnieżynki :-) ja dopiero wstałam z mega bólem głowy :eek: całą noc się źle czułam i mało spałam, jak mąż poszedł do pracy do wskoczyłam do łóżka jeszcze bo zwyczajnie słaniałam się na nogach, no ale teraz musze wziąć się za obowiązki, ufff ciężko dzisiaj będzie bo nie mam wogóle siły :sorry: no ale jak trzeba to trzeba, postaram się tutaj zaglądać;-)miłego dzionka
 
Witam Lodóweczki!

Rzadko tu ostatnio pisze, bo nie mam czasu, ale tez widze, ze jakos niky nawet nie zauwaza mojej nieobecnosci wiec luz.

Ja mam juz dzisiaj za soba krzywa cukrowa, ble :-p Dzieki Bogu wytrzymalam i nei zwymiotowalam, bo moglo byc roznie. Zwlaszcza po moich opstatnich przezyciach. Wyniki bede miala w piatek, mam nadzieje, ze nie beda zle.

Czeka mnie dzisiaj jeszcze wizyta w przychodni, kilka godzin siedzenia na dupie i czekania na meza, bo ma dzisiaj kontrole. Mam nadzieje, ze sciagna mu wreszcie ten gips i ze z jego palcem us topy wszystko w porzadku. 3majcie kciuki aby wszystko bylo dobrze ok 13stej.

Zycze milego dnia :-)
 
Witam Lodoweczki:-)
Ja dzisiaj sie wyspalam ale nie w nocy bo to tragedia byla, tylko wlasnie rano - caaale lozko moje:-D:-D
Ciesze sie, ze to juz piatek i jutro moje chlopaki w domku sa:tak:
Mam nadzieje, ze z koncem tego tygodnia skoncza sie tez moje problemy z urz. pracy:wściekła/y::tak:
Milego dnia zycze i chyba lece cos w domku zrobic i murzynka upiec i wczoraj bylam w "ruskim sklepie" i kupilam wafla to go dzis zrobie, no...:-)
Milego dzionka - buziole :*
 
reklama
Do góry