reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Witajcie mamunie:-)
Ja to na parterze mieszkam a i tak dysze jak lokomotywa:-D:-D
Jak tak czytam o Waszych M to nabieram wiecej szacunku dla mojego:zawstydzona/y:Zycze wszystkim zmartwionym takiego jakiego mam ja - naprawde:zawstydzona/y:
bylam dzisiaj u ginki i nic nie zalatwilam, no coz...znowu musze w czwartek leciec.
Milego dzionka zycze.
 
no i jak może być....to nie to co hafty maszynowe...ale od serca dla synka

picture10964.jpg








 
Czesc Dziewczyny,

Poczytalam sobie troszeczke ale tylko kilka ostatnich stron, pozniej postaram sie nadrobic reszte.
U nas kijowo:( Wczoraj znow bylam na USG. Prawdopodobnie dziewczynki :-)ale oczywiscie takie nie na 100%.
Niestety nie rosna tak jak trzeba i na kolejnej wizycie maja mi jakies dodatkowe badania porobic. Popatrzec dokladniej na pepowiny i lozysko:-(
Zobaczymy co z tego bedzie.
Ogolnie mam troche dola ale staram sie myslec pozytywnie. Prosze zebyscie trzymaly kciuki...
Milego dnia i trzymajcie sie! zabieram sie za jakies porzadki...

ja juz was opuszczam kochane kuleczki ! lece na wizyte do ginka a pozniej prosto do pracy jak wroce ok 22 to wam opowiem jak było! milego dnia buziaki
trzymam kciuki za wizyty. mamoalexa nic się bój. Ciąza bliżniacza jest z założenia ciążą patologiczną i dlatego na takie mamuski i dzieciaczki chucha się i dmucha :). Także bedzie dobrze

cześć Gwiazdki :)
odrobine Wasd poczytałam z łózeczka, ale pisać sie nie da bo mam tylko mychę bezprzewodową , a juz klawiaturę normalną. nie dostanę do niej.

MamoAlexa, myśle ze maluszki są małe ale na tym etapie ciazy jeszcze mogą urosnąc sporo. No i jaka parka nie będą tak duze jak pojedyńcze bo i miejsca mniej i dzielic sie muszą wszystkim. Ale to nie znaczy ze nie będą zdrowiutkie. Na pocieszenie powiem Ci ze wspólniczce mojego J lekarz mówił do konca 7 miesiąca ze dziecko malutkie, bardzo, a potem w miesiąc mały podskoczyl az 1,2kg i w koncu urodził sie z wagą 3,6kg. Na razie spokojnier, wszystko bedzie dobrze. A tak jak napisała Ci Aga sprzątanie ok byle powolutku i bez zmęczenia.

Najeli fajnie ze sie pokazałaś;) no dobra to ja jestem teraz ta leserka łozeczkowa wiec juz zamykam dziubek. Musisz koniecznie porozmawiac z męzulkiem o tej sytuacji, Twoje zdrowie najwazniejsze. Swoja drogą sytuacja chora.
Na razie jestem za murzynami z Waszymi postami :-(. a tak bym chciała wiedziec co u Was. widziałam ze LadyMocca ma dziewczynke- Super. Gratuluje Lodóweczko. A co wiecej?

Nic się chyba takiego nei dzieje. Poajwiajasię problemy tesciowo mezowe i próbujemy jakos z tym wspólnie walczyć

A ja na 2-im, ale też mi coraz ciężej wchodzić.
A poza tym, to sobie nie mogę wyobrazić jak ja z tego drugiego piętra (domek bez windy) będę z wózkiem na spacery latać ;-)
No bedziesz miała na bank lepiej niz ja. ja na 3 mieszkam bez windy...

no i jak może być....to nie to co hafty maszynowe...ale od serca dla synka









Super, ja tez tak chce umiec.
 
reklama
Do góry