reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

Kindzia oj jak ja nam tego tez szczerze zyczę i wszystkim innym chcącym również! ::) ::) :p

Też sie zgadzam w sparwie granic - niestety również na sobie mialam okazję to sprawdzić :(
 
reklama
natalya pisze:
napisz cos wiecej o tej szkole. ja znam tylko katolockie z internatem
- ta co prawda katolicka nie jest - ale też kontrolę nad dzieciakami mają, nawet sobotnio - niedzielne wyjścia tylko za uprzednią zgodą rodziców... nic dziwnego, w końcu biorą odpowiedzialność za dzieciaki. A szkoła jak szkoła - liceum o profilu turystyczno-handlowym. Zobaczymy, życzę jej jak najlepiej. Ale tak super różowo, jak sobie wyobraża, to napewno nie będzie...

Kindzia, wcale Ci się nie dziwię, że nie masz ochoty już się starać, kiedy trafiasz na mur... wszystko ma swoje granice. Jeśli mała nie chce mieć z Tobą dobrego układu, to nikt jej nie zmusi. Nie musicie też się kochać. Nie ma takiego obowiązku.

pozdrawiam
nikita
 
a ta szkola nie jest przypadkiem w bydgoszczy?? moja uczelnia ma takze liceum z internatem, uczelnia jest wlasnie o takim profilu o jakim pisalas. teraz tak mi sie skojazylo:) opieka jest na pewno taka sama i w zwyklym i katolickiem internacie jednak wiecej sie slyszy o takich katolickich szkolach. jestem bardzo ciekawa jak sobie poradzi:)
 
Nie, to nie Bydgoszcz, to jest w takiej małej wiosce w lubelskim - tam jest cały zespół szkół, nie tylko to liceum. A jak sobie poradzi? - jak będzie musiała, to się szybko wielu rzeczy nauczy i pewnie na zdrowie jej to wyjdzie.


pozdrawiam
nikita
 
hejjj laseczki !!! Pisze malo bo u nas tak jak u was strasznie goooraco blehhhh :-[ Nie chce sie siedziec przy kompie.Ale musze wam cos powiedziec co matka wymyslila :mad:
Przyszlo do nas pismo od prawnika ze chce 250 € za sztuke co miesiac!!! Chyba ja poje....balo 500€ MIESIECZNIE ???
Nie dostanie ani centa.Co kwartal dostaje 500€ (dodatek dla rodzicow samotnie wychowujacych gadzine,z czego polowa jest przyznana nam tylko my dobrowolnie sie swojej dzialki zrzeklismy)
Wiecie ile to jest 500€ przeliczajac to na zycie codzienne???
Przecietnie zarabiajacy holender po oplaceniu wszystkich rachunkow ma na miesiac wlasnie to 500 albo i mniej euro.To jest wystarczajaca kasa zeby zyc sobie na dobrym poziomie(bez jakis super szalenstw ale tez bez odmawiania sobie wypadu za miasto czy wyjscia do restauracji.
A ona chce miec tyle kasy na 2 dzieci?? Plus kasa kwartalna 500€ jej pensja i pensja jej fagasa.????
Chyba ja cycki szczypia albo bede musiala popelnic morderstwo z pierwszego stopnia. :mad: :mad: :mad: :mad:
 
Kindzia - a Wy niby z jakiego źródła mielibyście je wziąć? Czy to tylko Wasza dobra wola żeby je dać, czy też ktoś - czyt. prawnicy - może Was do tego zmusić?
 
hehe my mielismy wczoraj chrzest, ojciec chrzestny wlasnie rozchodzi sie ze swoja zona, maja dwojke dzieci i ona chce 1000euro alimentow ::)
swoja droga to chrzestny nie dostal rozgrzeszenia bo nie ma slubu koscielnego. juz chcielismy sie zwiajac z tej imprezy ale jakos w koncu wyszlo na nasze:)
 
reklama
mieszkaja w niemczech na brak kasy nie nazekaja, facet ma swoja firme, ale bez przesady, maja lepsze i gorsze chwile, no ale 1000???? z lekka przesadzone
 
Do góry