reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy:) przepraszam, że nie odezwałam się szybciej, ale musiłam w pracy skończyć kilka projektów. nie ma to jak pożądnie dostać w kość w robocie.
Idąc za Waszami radami - jeszcze w niedzielę rozpoczęła się dyskusja, która - przerwami jeszcze trwa. Tym razem postanowiłam, że nie ustąpię. A jeśli mój M. się ugnie po raz kolejny, to zbierze swoje rzeczy z chodnika. Gdzieś jest punkt przegięcia pały.
Jakie to świąteczne, to co napisałam wyżej.
Pozdrawiam Was serdecznie i wracam do pracy:)
 
reklama
Cześc macoszki witam po świętach,Dawno mnie tu nie było i widze mam sporo nadrabiania w czytaniu.Wiatam nową macoszke na forum
 
Święta,święta i po świętach... Gdzie balujecie na Sylwester, ja z moim dzidziorkiem i resztą rodzinki w domu i bardzo się ciesze:-). Ale opisze wam newsa co u mnie. Jestem złą macochą-wg teściowej, bo kazałam biedulce wiki przyszyć guzik do poszewki, pokazałam jej jak to się robi- zresztą uczyli ją 3 lata temu w przedczkolu, no ale coś tam napomknęła babci że przyszyła guzik i babcia uznała że mi się nie chciało i dziecko zmuszam, mój P. też zły ojciec bo jak wpadła do nas teściowa to wiki naburmuszona czytała książkę, a mój jej dał do czytania bo już nie wiedziała co z nudów ze sobą zrobić. Więc biedna wiki... Napisałam sms do teściowej że przyszycie guzika i czytanie książki nie jest ponad siły 8latki. A co u was, bo cisza jak makiem zasiał, hehe.
 
Hej Dziewczyny:)
W Nowym Roku życzę Wam i sobie ;-), żebyśmy wszystkie były szczęsliwe i miały dużo siły na codzienne życie - bo tak mi się ostatnio wydaje, że Nam - Macochom, potrzeba jej dużo, dużo więcej:)
 
Ja podczytuje :sorry2:, wole nie pisac na temat pasierba zeby sie nie denerwowac za bardzo. Jak juz napisalam to i rowniez sie pochwale - oczekujemy syneczka (termin na maj).

pozdrawiam wszystkie macoszki :-)
 
reklama
Ja podczytuje :sorry2:, wole nie pisac na temat pasierba zeby sie nie denerwowac za bardzo. Jak juz napisalam to i rowniez sie pochwale - oczekujemy syneczka (termin na maj).

pozdrawiam wszystkie macoszki :-)
Super wieści!!! Rewelacyjnie :-D nono synuś i to w maju:happy2: super czas na rod:tak:zenie
 
Do góry