reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wasze zachcianki.....

ja czekam na moje ukochane czereśnie a dziś grochówka :-) zaraz ide zjesc kolejny talerz:-) ja to lubię konkretne jedzonko ihihihhi :-) z resztą widać teraz po mnie że sałatą w ciązy nie żyłam ihihih 25 kg na plusie:-)
 
reklama
nic kompletnie nic :-) dziś kanapki :-) narazie wziełam sie za wieszanie obrazów... całych dwóch hehehehe :-) posprzatałam pokój dzidzi (czytaj - wywaliłam śmieci i zbedne rzeczy) , wstawiłam kolejną porcję prania tym razem zielono żółtą:-)
i z tego wszystkiego zapomnialam o obiadku z reszta prawda jest taka że... dziś mozemy sobei pozwolić jedynei na kanapki :-)
 
dziewczyny ja wczoraj na obiad, podwieczore, kolacje jadłam truskaweczki ze śmietanką a między posiłkami same truskawki mniam, bo wczoraj na targu zakupiliśmy sobie 2 kg!
a teraz tak jak większość czekam na czeresienki!! już niedaleko mnie widziałam że się czerwienią na drzewku !!! :))
 
Ja na obiadek jadlam pyzy na parze z sosem jagodowym a teraz z mezusiem wcinac bede ziemniaczki z koperkiem jajko sadzone i brokula z bulka tarta mniam
 
ja chcialam kupic dzis czeresnie ale jak zobaczylam cene 23zl............to dalam sobie spokoj
a truskawek nie chca mi kupic bo kg 10zl i czekamy az wreszcie beda tansze

ale wcinam lody jak oszalala
 
reklama
A ja dzisiaj mialam postanowione zrobic wreszcie sos koperkowy z jajkiem i ziemniakami, pyszny mi wyszedl i chodziaz bardzo proste i szybciutke zrobilam to danie, to najadlam sie, ze hej ;D
 
Do góry