reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze Obawy w ciazy?

Vanillia- przy CC też masz zzo, leżałam po tym 6h. Rzeczywiście w ogóle głowy nie kazali podnosić bo mówili, że będzie bolała. Szczerze mówiąc mogłabym leżeć po tym nawet i 48h, to wstanie po 6h- masakra, ból okropny jakby coś rozrywało od środka.
A mi nikt nie kazał leżeć, po dwóch godzinach po cc byłam już sama z dzieckiem i przyjmowałam gości! I ból po cc u mnie przynajmniej był całkiem do zniesienia, jak coś zabolało mocniej to położna dawała mi tabletki przeciwbólowe!

najgorsze są właśnie te bóle krzyżowe, jak ich nie masz, to powinno nie być tak źle ;-)
Trina święta racja z tymi bólami:(
 
reklama
a jakie masz bóle podczas @ jeżeli z krzyża, tak jak ja, to i takie same bóle będziesz miała w czasie porodu. I nie chcę straszyć, ale to podobno najgorszy rodzaj bólu.[/QUOTE]
I tu chciałabym sprostować bóle krzyżowe niebiora się z tego jakie się ma okresy tylko jak dziecko przechodzi przez kanał rodny jeżeli główka uciska na nerw to wtedy strasznie boli krzyż,wiem coś o tym miałam je przy pierwszym porodzie przy drugim już nie.
 
Ja mam strasznie bolesne miesiączki od kiedy pamiętam...nie raz lądowałam na pogotowiu...tylko zawsze to był ból podbrzusza i niesamowicie silne skórcze macicy, na palcach jednej reki moge policzyc bole w krzyżu...czy w związku z tym moge liczyc ze te silne bole krzyżowe przy porodzie mnie ominą?!?...oj byłabym wniebowzięta:):) Z takim nasawieniem bede szła rodzić:)
Jak na razie bardzo intensywnie mysle o zzo i na pewno wczesniej dowiem sie w którym szpitalu w trójmiescie nie robią problemów z podaniem, doświadczenia nie mam żadnego, ale z opowieści kilku mam podobno różnica jest kolosalna, a parte podobno się i tak czuje...oczywiście troche sie martiwe o komplikacje itp tyle o tym jest w internecie, a z drugiej strony wystarczy poczytać ulotke zwykłego leku przeciw bólowego i włos nie na głowie jezy od możliwych działan niepożądanych...a nigdy ich nie doświadczyłam...wiec jak na razie standardowo mętlik w głowie...jednak dobrze ze ta ciąże tyle trwa:):)
 
Paluszek też będę szukała takiego szpitala w trójmieście lub najbliższych okolicach. W razie coś znajdziesz to pisz, ja też się odezwę :)

Dziewczyny, czy któraś z Was myślała może o szkole rodzenia? Razem z małż musimy w tym miesiącu czegoś poszukać. Chyba najlepsza byłaby taka szkoła w/przy szpitalu, w którym chce się rodzić, ale z tym to na razie ciężko będzie. Od którego miesiąca najczęściej się chodzi?
 
M85 temat szkoły rodzenia był na tapecie wczoraj w głównym wątku "luty 2012". Mam wrażenie że niepotrzebnie namnożyły się nam te wszystkie tematy i już nie wiadomo co gdzie jest: w obawach zaczynamy pisać o szkołach rodzenia, ogólnie tematyka "obawów" mocno pokrywa się z "nurtującymi kontrowersyjnymi tematami", w "lutówki na zakupach" piszemy o wózkach a na wózki jest oddzielny temat... Nie wspomnę że połowa postów w "dolegliwościach ciażowych" jest o kocim żarciu :baffled: DAJCIE NAM TU MODERATORA
 
poroniona - grunt ze te tematy sa poruszane i mozna sie kogos poradzic, czasami po prostu nie chcacy ktos wejdzie na temat ktory i owszem bardziej pasowalby do innego watku ale i tak skoro Ty ogarniasz co gdzie to my tez jakos ogarniemy :)
 
ale moderator by się przydał. Może stwórzmy nowy wątek, tam będą mogły się wpisać dziewczyny, które chciałyby się tym zająć a później będziemy głosować, wybierzemy najlepiej dwie osoby i zgłosimy adminowi.
 
reklama
Jejku ja mam straszne bule krzyża już teraz/ Ale już przed ciążą miałam problemy z tymi bólami. Troszkę się przestraszyłam co do porodu, ale jestem dobrej myśli. Może możecie polecic coś do smarowania kręgosłupa czym mogę smarowac. Aha no i może istnieją jakieś cwiczenia wzmacniające lub rozciągające dla kobiet w ciąży?
 
Do góry