reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasza wizja nowego związku i marzenia o nim ...

fikusek dziekuje:) wieczorem przejrze i pewnei jakies nasze fotki wam dorzuce:)



martunia poznasz faceta ktory bedzie mial takie piorytety jak ty... napewno, tylko an totrzeba czasu.
 
reklama
fikusek dziekuje:) wieczorem przejrze i pewnei jakies nasze fotki wam dorzuce:)



martunia poznasz faceta ktory bedzie mial takie piorytety jak ty... napewno, tylko an totrzeba czasu.
czekamy na fotki:)

Martunia Ola dobrze pisze:) napewno jest ci ktos pisany kto bedzie was kochal i was nie zostawi:)
 
fikusek instrukcje znalazlam wiec weiczorem cos dodam:) narazie wyslalam zaproszenie na fb:)

ja tamsadze ze kazdejz nas pisnay jest pozadny facet, jedne poznaja go wczesneij , inne poznie. wazne zeby sie nie zrazac i dac sobie szanse.
 
Już ktoś był pisany ale niestety dzisiaj odwiedzamy jego w takim miejscu a nie innym i świętujemy nie tak jak powinniśmy. Nikt więcej pisany nie jest. Trzeba zyc realnie
 
Oj sorki ... juz przestalem kontrolowac kto tam jest. Mam nadzieje ze sie juz tam dostalas ollka - jestes juz z nami dlugo ... i chyba fikusek nabral zaufania .... :)
 
devil zaufania nie musialam nabierac bo Ola jest tu dluuugo:) Po prostu nie wszytkie niki pamietam i tak w ratach zapraszam:)
 
To wrzuć coś "do grupy", :) pochwal sie Alanem ... no i spadajmy z "wizji związku" :)

Marta .... przykro mi, że właśnie w taki dzień dosięgają Ci te zle wspomnienia. Trzymaj sie koleżanko mocno :(
 
reklama
Do góry