reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasza wizja nowego związku i marzenia o nim ...

Martunia - po prostu trafiłaś na nieodpowiednią osobę. Jednym udaje się szybciej, a innym potrzebny jest czas. Głowa do góry.
 
reklama
ja już nie chce trafiac na inną. To już nie jest pierwszy raz. To są dwa wyjścia albo na takich trafiam albo to ze mną jest coś nie tak i widze życie inaczej niż inni. A ja po prostu chce jak najlepiej dla dzieci to chyba nie są zbyt wygórowane wymagania?? Ale to już nie ważne. Wkońcu zrozumiałam że dla dzieci najlepiej jest tak jak jest teraz.
 
martunia a ja sie cieszę, że znów zaszczyciłaś w moim wątku. Nie wyszlo ... trudno. Napewno zrobilaś wszystko co mogłaś.
Zawsze masz dzieci - to jest jedyna radość zycia, która nie odchodzi.
 
Ollka ... to przeciez sama radosc. Pomimo tego ze sie wkurzamy czasami - prawda ?
A swoją radością podzielę sie z wami w zamkniętej części forum :)
 
reklama
martunia a ja sie cieszę, że znów zaszczyciłaś w moim wątku. Nie wyszlo ... trudno. Napewno zrobilaś wszystko co mogłaś.
Zawsze masz dzieci - to jest jedyna radość zycia, która nie odchodzi.
Zaczełam i mam nadzieję że teraz będzie wkoncu czas aby tu czasem wpaśc :-). Tak dzieci są najważniejsze dlatego stwierdziłam że nie ma sensu byc z kims kto nie myśli tak samo jak ja. A dzieci kiedyś też odejdą z gniazda :baffled: aby tylko nie za daleko.
 
Do góry