reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasza wizja nowego związku i marzenia o nim ...

reklama
devil to ja moge powiedziec ze juz nie mysle o wizji nowego zwiazku tylko po prostu nad nim pracuje... i bardzo bardzo mi sie to podoba:)

I bardzo dobrze ollka, tylko nie bedziemy zakładać tematów do każdego tematu, dlatego tu rozmawiamy o wizji związku, o jego pielęgnacji, o dbaniu o niego i pracy nad nim .... Pisz więc śmiało, bo wszyscy chcemy wiedzieć co robić by było jak najlepiej ...
 
devil to ja moge powiedziec ze juz nie mysle o wizji nowego zwiazku tylko po prostu nad nim pracuje... i bardzo bardzo mi sie to podoba:)

Trzymam kciuki :)))

Nadejdzie czas, gdy uznasz, że wszystko skończone. I to będzie początek.
Louis L'Amour

Ten jest dobry naprawdę żeby coś nowego zacząć trzeba coś zakończyć, pogodzić się z tym przeboleć i wtedy otwiera się task naprawdę nowy rozdział.......


Gdyby był taki klik jak na FB "Lubie to" to bym kliknęła ;)) a klikam rzadko.

Ja już nic nie pisze o żadnych związkach - oddaje Wam głos ;))))

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A ja dziś mam wyśmienity humor bo byłam na ZUMBIE z moją szefową. Uwielbiam a nie mogę być często z racji niemałej odległości (90 km z domu albo 40 km z pracy). W każdym razie polecam jeśli macie takie zajęcia w mieście - wspaniale wpływają na poprawę humoru i co wydać się może dziwne dodają energii. Chcoaż na poczatku ciężko się przełamać i wyluzować.... ;))

Więc zmęczona ale baaardzo dziś optymistyczna pozdrawiam Was w rytmie Waka Waka, które to dziś przerobiliśmy na zajęciach... ;))


"Tsamina mina eh eh
Waka waka eh eh
Tsamina mina zungalewa
This time for Africa"
 
Ostatnia edycja:
Zumba z szefową czadowy pomysł wyobrażam sobie zumbę z moimi dyrektorami :-)

katerinka111 z tego co pisałaś na samotnych nie ma czego żałować szkoda by było energii na niego i może byś przeoczyła kogoś bardziej wartościowego, albo byś kiedyś siedząc koło niego na kanapie pomyślała co ja tam robię? ;-)

Ja wiecie co jeszcze myślę że jak z kimś miałabym naprawdę być i być szczęśliwa to bym była jeśli nie wyszło to nie był ten, nie mówię że nic z siebie nie można dawać i nie pracować nad związkiem, ale czasami poprostu nie warto, nic na siłę ;-)
Znam ludzi którzy mówią zmarnowałam na niego 15 lat mojego życia, bo tak z kimś chcieli być że przez 15 lat nawet nie zauważyli że nie są szczęśliwi :-(
 
Jakimś ja mam trochę inne układy w pracy. Co prawda szefowa jest moją szefową ale to ja ją rozliczam przed jej przełożonymi. Mi taki układ pasuje ;)))). A że szalona babka z mojej szefowej to już inna sprawa... ;)))

A co do związków to mam dziś dwie rzeczy:

1. Poradnik idealnej zony - najbardziej podoba mi się fragment "Ułóż dla niego poduszki i zaproponuj, że zdejmiesz mu buty. Mów cichym, kojącym i miłym głosem." ;)))

2. I w odniesieniu do mojego wczorajszego dnia to przychodzi mi na myśl taka piosnka o Filifionku bo nieprzyjemność się z takowym typem wczoraj nieplanowanie spotkać na randce (???) miałam okazję. W każdym razie porażka.... Ale, że mam nos to już wyczuwam takie typy na kilometr ;))). Ten typ zdecydowanie odpada...
 
Ostatnia edycja:
A ja dzisiaj tylko z piosenką... nic dodawać nie trzeba.. tak sobie nucę dziś ;):

[video=youtube;TeXNBKzBISg]http://www.youtube.com/watch?v=TeXNBKzBISg&ob=av2e[/video]
 
reklama
Witam was. Pisze tu ponieważ chciałam po dłuższym czasie się wypowiedziec I muszę niestety stwierdzic że nie ma szans na zmianę w moim życiu. Po raz kolejny chciałam spróbowac z kimś byc...........Porażka :-(. Teraz już koniec wierzenia w coś co jest niemożliwe.
 
Do góry