reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Ja też nie patrzylam:baffled:.położna na ostatniej wizycie powiedziała że zostały jeszcze 2 szwy wewnętrzne więc później zagladnelam i wszystko wygląda normalnie :).tylko ciągle muszę zakładać podpaski bo nadal mam krwawienia.mogłoby się to już skonczyc.jeśli to będzie trwało do 6 tygodnia to chyba padnę :o
 
reklama
Ja mam termin z om na 5.07 a usg 8.07. Na razie mam trochę skurczykow nieregularnych i nie bolą jakoś bardzo, tak jak na miesiaczke. Ale wczoraj czop wyszedł więc tylko czekamy aby mały wyszedl.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Jak zwykle nadrabiam! Kawoszka wkońcu się doczekałaś! Gratuluję! U nas też wszystko dobrze! Mały je,śpi i robi kupy :) Karmię piersią co 3-4 godz, w nocy też! Przybiera bardzo szybko na wadze,już przekroczył urodzeniową! Aż położna się zdziwiła! Muszę się 2 razy dziennie doić bo zanim mały się obudzi na jedzenie rozsadza mi cyce! Wiem,że przez odciąganie pobudzam bardziej laktacje ale co mam chodzić z bolącymi cycami? Położna mi nie poleciła odciągać ale jej nie słucham :p Mały ma dziś 8 dni, chyba za nie długo mi się skończy połóg! Macica elegancko się już obkurczyła,krawienie delikatne,nic nie boli,żyć nie umierać! A co do pasa poporodowego- mam ale jeszcze nie zakładałam! Brzucha mi już dużo nie zostało! Mówią,że jak się karmi to dziecko też wyciąga! Oczywiście jem wszystko! Oprócz brokuła,kalafiora i fasolki! Było na obiad w szpitalu i małego bolał brzuszek! Pozdrawiam was wszystkie z maleństwami! :*
 
Veronika k z jakiej firmy masz ten pas poporodowy. Kupiłaś go już po ciąży?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam termin z om na 5.07 a usg 8.07. Na razie mam trochę skurczykow nieregularnych i nie bolą jakoś bardzo, tak jak na miesiaczke. Ale wczoraj czop wyszedł więc tylko czekamy aby mały wyszedl.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
To trzymamy kciuki żeby szybciutko poszło :)
 
Kasieks nadal jestem w dwupaku, ale dzisiaj zaczynam się przeczyszczac więc idzie w dobrą stronę ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Veronika to super ze wszystko się u Ciebie układa :) malutki rośnie [emoji1320][emoji16] . Ja od niedzieli mam problem ze spaniem [emoji33] mały ciagle marudzi a ja nie wiem czemu [emoji854] jedynie dźwięk suszarki pozwala mu zasnąć [emoji205] właśnie zamówiłam mu szumisia na necie zobaczymy czy spodoba mu się ;p . A jak tam wasze maleństwa dziewczyny ?[emoji7][emoji7]
A No i przybrał na wadze wazy równe 4kg ;p aż strach co będzie dalej [emoji23][emoji23][emoji23] ręce zdrętwiałe będą ah będą [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Wszystkie dwupaki głowa do góry.niedługo będziecie tulić swoje dzieciaczki :-D.Mój miał dziś pierwszą wizytę u pediatry. Wszystko ok.rośnie jak na drożdżach. Ze spaniem różnie.czasem 5 godzin a czasem 2.ciekawe ile czasu potrzeba żeby to się jakoś uregulowalo:confused:.1-2 razy na dobę marudzi a ja nie wiem o co mu chodzi :oo:.mąż mówi że przydałaby się instrukcja albo żeby mały miał jakiś wyświetlacz na którym byłoby narysowane co jest potrzebne dziecku;):D
 
Do góry