reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Kawoszka trzymam kciuki [emoji8][emoji7] dawaj znać co i jak :p ja wam napisze opis porodu potem :p a u mnie kolejna nie przespana noc (3) bo mam założony cewnik i wenflony po dwa na rękę i nie mogę sobie z małym poradzić jak płacze [emoji22] wyciągam go jak kaleka i potem mam problem by go wsadzić [emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Mam jakieś skurcze i pobolewania od rana, w nocy taka wydzielina różowa, teraz w sumoe też, od wczoraj inne te bóle są, ale czy poród blisko to nie wiem... A Ty jak się czujesz?
Ja mam od wczoraj rana bóle w podbrzuszu jak na okres. Przed wczoraj wieczorem uczucie na siusiu a wcale nie musiałam. Wczoraj podwieczór zauważyłam,że brzuch się opuścił i teściowa też tak mówiła. Zaś w pewnym momencie się zaczął strasznie wiercić,aż się wystraszyłam i na koniec uczucie jakby pchał,wepchał? się niżej! Dziś brzuch też od rana boli i uczucie jakby na kupkę a wcale nie muszę! Ogólnie samopoczucie dobre,skończyłam właśnie sprzątać! Jutro mam termin w szpitalu! Zobaczymy co się okaże
 
Do góry