reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Gratulacje
Co Wy tak dzisiaj ;) no to Piotruś ma za tydzień imieniny:biggrin2:
Gratulacje szyko poszło.
Jeszcze Foxy na dzisiaj została. Reszta zostaje na jutro i sobotę :rolleyes: na dzisiaj limit jest wyczerpany:D
Haha...moze nie..jeszcze nie wiadomo co z reszta! Nie znasz dnia ani godziny! Mój dalej mówi,że czuje,że dziś a ja mam fajne bóle przedokresowe. Jadę szybko książki zamówić młodej i po południu do optyka na przymiarke okularów,zobaczymy jak to będzie wieczorem!
 
Ja tego dnia czulam slabiej ruchy. I naprawde dzien wczesniej nic! A I prawie do konca glowka wysoko brzuch tez dopiero koko 8 cm zaczela sie wpasowywac w kanal

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tego dnia czulam slabiej ruchy. I naprawde dzien wczesniej nic! A I prawie do konca glowka wysoko brzuch tez dopiero koko 8 cm zaczela sie wpasowywac w kanal

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój mały dziś też tylko raz się przekrecił! A wczoraj też jak nigdy po obu stronach w pachwinach ciągło nawet jak siedziałam! U mnie główka już niby bardzo niziutko od 36 tyg! Dlatego też od tego czasu ciągnie w pachwinach ale zazwyczaj była tylko lewa strona!
 
Ja tego dnia czulam slabiej ruchy. I naprawde dzien wczesniej nic! A I prawie do konca glowka wysoko brzuch tez dopiero koko 8 cm zaczela sie wpasowywac w kanal

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Fajny ten poród miałaś, zazdroszczę i gratuluję Maleństwa!
Jestem ciekawa jak ta noc minie, czy znowu mnie będą skurcze łapać.
 
No dziewczyny idę po raz kolejny sprawdzić torbę. Jeszcze mi truskawki przywiozą na mrożenie. Muszę je oczyścić. Wpadnę tu jeszcze dzisiaj.
 
reklama
Czuję takie kłucie na dole jakby mi ktoś w szyjkę igły wbijał. Skurczy brak ale to kłucie jest przy okazji jak mała się rusza. Też tak miałyście?
Ona wie że łóżko na nas czeka i już szaleje
 
Do góry