reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
O 17:27 po 24h przyszedł na świat Alex [emoji7] 3900 54cm :) rozerwało mnie [emoji20] ale już poszyta jestem i jest Oki :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O 17:27 po 24h przyszedł na świat Alex [emoji7] 3900 54cm :) rozerwało mnie [emoji20] ale już poszyta jestem i jest Oki :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratulacje! Alex? Nie miała być córeczka? Trudny miałaś poród ale dałaś radę! A ja dalej w dwupaku się męczę
 
Nie chłopczyka miałam mieć ;D ale serio rozerwało mnie aż się boje spojrzeć w dół [emoji33][emoji33]mam cewnik i antybiotyki biorę bo krwi straciłam dużo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O 17:27 po 24h przyszedł na świat Alex [emoji7] 3900 54cm :) rozerwało mnie [emoji20] ale już poszyta jestem i jest Oki :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Matko Boska no na reszcie. Spory chłopak :-) :) maleńka dzielna jesteś dałaś radę. Ja się serio martwiłam. Nawet mąż mój pytał czy ta dziewczyna co ją odesłali to urodziła.
Mi dzisiaj lekarka w przychodni powiedziała że jakiekolwiek plamienie mam jechać do najbliższego szpitala.

No to jak nic jutro ja.:rolleyes2: Boże jak ja chciałabym już mieć to za sobą.
To dzisiaj już się chyba nic nie urodzi:D.

Ja jutro napiszę dopiero jak będę na oddziale.
Foxy dopisuję Ciebie do pierwszej strony
:happy::happy2:
 
Matko Boska no na reszcie. Spory chłopak :-) :) maleńka dzielna jesteś dałaś radę. Ja się serio martwiłam. Nawet mąż mój pytał czy ta dziewczyna co ją odesłali to urodziła.
Mi dzisiaj lekarka w przychodni powiedziała że jakiekolwiek plamienie mam jechać do najbliższego szpitala.

No to jak nic jutro ja.:rolleyes2: Boże jak ja chciałabym już mieć to za sobą.
To dzisiaj już się chyba nic nie urodzi:D.

Ja jutro napiszę dopiero jak będę na oddziale.
Foxy dopisuję Ciebie do pierwszej strony
:happy::happy2:
Kropki89 nie zmienialas Spokojnych nocek dziewczyny!
 
reklama
Do góry