reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
nie czytalam was od piatku bo mialam troche na glowie ,ale dzis nadrobilam, ja termin mam niby na ten 25 ale tak mnieteraz kazdy straszy że przenosze i będę lipcową mamą :(
 
Kawoszka żeby mieć ktg musi mnie przyjąć położna po wywiadzie na porodówkę [emoji33][emoji33] zaraz będę dzwonić raz jeszcze bo mam skurcze co 4-5min i są już nie do zniesienia ... tzn ja mam ten problem ze nie przeżywam bardzo bólu jak niektórzy ze płacze/krzyczę/ dramatyzuje itd ja raczej trzymam to w sobie i potem właśnie nikt mi nie wierzy ... kazała mi czekać do skurczy co 3min a przecież Kuzwa jeszcze nie dojadę ...co za służba zdrowia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej odzywam sie:) pojechalam na izbe bo wydawalo mi sie ze to wody sie.sacze.od.rana.czulam skurcze takie.jak na okres od godziny sa silne ake.na ktg pisza.sie na 80% wiec polozne mowia.ze.to.jeszcze nie to!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kawoszka żeby mieć ktg musi mnie przyjąć położna po wywiadzie na porodówkę [emoji33][emoji33] zaraz będę dzwonić raz jeszcze bo mam skurcze co 4-5min i są już nie do zniesienia ... tzn ja mam ten problem ze nie przeżywam bardzo bólu jak niektórzy ze płacze/krzyczę/ dramatyzuje itd ja raczej trzymam to w sobie i potem właśnie nikt mi nie wierzy ... kazała mi czekać do skurczy co 3min a przecież Kuzwa jeszcze nie dojadę ...co za służba zdrowia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mi kazała jechać do szpitala właśnie jak co 5 minut będę mieć...
 
reklama
Do góry