reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacje z dzieckiem :)

No właśnie - ja mam wielki dylemat - podobnie jak Madzioolka nie wspominam super miło ostatnich wakacji w Polsce...Albo lało albo wiało, na 7 dni mieliśmy może w sumie 1 cały dzień słoneczny:-(a kasy niewiele mniej poszło niż jak na Wyspy Kanaryjskie lataliśmy. Wyjazd za granicę logistycznie mnie przeraża - odprawa, lot, dojazd do hotelu to conajmniej pół dnia, to samo z powrotem. Trzeba zabrać jedzenie dla M, wodę, a przecież bagaż wagowo ograniczony a za każdy kg nadbagażu słono każą płacić...
 
reklama
Mrsmoon - myślę, że jest to do ogarnięcia :tak: Ale fakt, że bym się teraz jeszcze na Kanary nie pchała ze względu na dłogość lotu ale do 3 h da radę. :-p Zresztą jak się okazało nawet z Mamą Taty Młodej na karku się dało. ;-) W tym roku lecimy "rodzinnie" - majówka a w sierpniu pewnie nad morze - ale sama nie chcę, Babcie odpadają każda z innych względów więc już myślę nad innymi rozwiązaniami.
 
Ooo zlot, Aestima dobrze prawi :-) ja jestem za.
Zapomniałam, że na majówkę wybieramy się do Wiednia. Mała będzie miała z 2 miesiące. Ciekawe jak to wyjdzie :p
Agabre to może i my się spotkamy jak pojedziemy nad morze :-)
 
forever, no Kanary poki co odpadaja...lot trwa prawie 6h...ale myslalam nad Andaluzja,sprawdzilam czas przelotu i niestety- ponad 4h...juz sama nie wiem czego chce, moze by tak sprobowac tydzien za granica a tydzien Baltyk? Wszystkie wyspy o lagodnym klimacie odpadaja z powodow takich jak WK...Madera, Azory...chyba za pare lat dopiero:-(
 
Mrsmoon - Azory nawet jeszcze dalej - poza tym tam wieje opętańczo.... :baffled: Na Majorkę jest bodajże 3 h - Młoda wytrzymała :-p - no i Grecja jakaś, ale majówkowo nie później bo sauna np. Rodos jest fajna.
 
a Majorke polecasz w maju? zawsze wydawalo mi sie, ze to imprezowa wyspa
Grecja kusi, ale jakos kryzys gospodarczy nie przemawia za tym kierunkiem. A w jakim hotelu na Majorce bylas? jaka pogoda
 
reklama
Do góry