reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z dzieckiem :)

forever ogladam oferty na Majorke, ale jakos nie jestem przekonana :-/ O temp. tez roznie pisza, raz 22 raz 26 srednia, woda 17st...brrrrr
a Azory-no coz, moze za 2-3lata, w przyszlym roku chcemy na Kanary wrocic - zostala nam Teneryfa i Gran Canaria, ale na Fuerte z przyjemnoscia drugi taz bym poleciala
 
reklama
No my już mamy tylko majówkę zaklepaną, wakacje mniej więcej - napewno z moją Mamą działka jak najdłużej jednym ciągiem. Polskie morze też w planach.
 
Hej, czy któraś z Was zna Góry Świętokrzyskie? Gdzie można się wybrać z 2-latkiem? Chodzi nam o to, żeby pochodzić sobie, pooglądać widoki, porobić zdjęcia, zmienić klimat, odpocząć. Wspinaczki w tym roku odpadają.
 
zołza nie pomoge, ja szukam gdzie mozna pochodzić po górach Stołowych (Karpacz itp.) z 2 - latkiem a jak nie znajdę nic to nasze ukochane Beskidy Śląskie tam mozna wszędzie :-):tak:
 
Kati, K. był raz w Stołowych i jest zachwycony, ale nie zna tam miejsc dla dzieciaków. My ostatecznie chyba pojedziemy połazić po dolnych partiach Świętokrzyskiego Parku Narodowego - bez ambicji wejścia wszędzie, ale tak na spokojnie, byle mały poczuł odrobinę górskiego powietrza :-)
 
chyba znaleźlismy ofertę na wakacje - Turcja. Byłam wczoraj w biurze Itaki i babka powiedziała mi kilka fajnych rzeczy.
Np o wietrzności w Grecji w miejscach które rozważaliśmy (fakt że wieje tak mocno przez cały rok że zjeżdżają sie windsurfingowcy ze świata raczej nie przemawia za tym żeby wybierać się tam z małym dzieckiem) albo o ogólnej mentalności Greków - żeby się nie wysilić za bardzo co przekłada się na monotonie jedzenie i ogólny brak czystości, szczególnie na plażach (szkło i pety) co akurat potwierdzili tez moi rodice którzy byli w zeszłym roku na Korfu...
Turcy ponoć bardzo lubia dzieci, jedzenie jest ful wypas (zwłaszcza w hotelu który rozważamy) no i jak sie dziś okazało kolega z pracy był w tym właśnie hotelu i ze wszystkich swoich tureckich wakacji (a odbył ich 5) poleca własnie ten "nasz" :)
 
Madzioolka - skąd ludzie wiedzą takie rzeczy ? :szok: Odnośnie petów i bałaganu - może nie ma idealnego porządku ale widziałam gorsze miejsca. Faktycznie na Rodos są miejsca gdzie nieźle wiele - Parsonisis - no ale aż głowy nie urywa no i nie koniecznie się trzeba wybrać na sam cypel :-p Szczerze mówiąc mnie hotel jakoś średnio interesuje - nasz tegoroczny będzie przy linii kolejowej, która jest pomiędzy nim a plażą - na zdjęciu to kapitalnie wygląda - ale my tam pewnie i tak tylko spać będziemy. :happy:
Dla mnie Turcja jest za mało.... mobilna poza tym będąc na Rodos byłam na wycieczce w Marmaris i tam dopiero było iście.... azjatycko. :eek:
Aestima - też muszę tam wrócić i zobaczyć co się zmieniło przez ponad 20 lat.
 
reklama
Forever bo właśnie wszystko kwestia potrzeb ;-) - my lecimy się pobyczyć, żadnych wycieczek nie planujemy, wszystko ma być pod ręką, piękna piaszczysta długa plaża na wieczorne spacery :) a i fakt że kilkaset metrów dalej jest centrum nurkowe jest nie bez znaczenia :-)
 
Do góry