reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!:D

Kamcia moi znajomi byli na Majorce jak cos moge sie wypytac tylko co chcialabys wiedziec?

tichonku dziekuje za stronke przyda sie ladne stroje maja :tak:

U mnie w koncu cos sie ruszylo J zaplanowal urlop na caly rok i ma juz zapisane w pracy kiedy chce takze wszystko idzie ku dobremu mysle :-)
 
reklama
Tichonek-jeśli chodzi o tę stronkę ze strojami...próbowałam 8różnych wybrać i za każdym razem albo out of stock,albo wzoru nie było,a gdy wybierałam inny to już niestety go promocja nie obejmowała:no:ale,że kilka mi w oko wpadło będę próbować-przecież wiecznie te moje upatrzone nie mogą być out:/
no,Aaniu-to jakie plany???
 
Lubiczank kierunek Hiszpania narazie szukamy ciekawego miejsca aby mozna bylo cos pozwiedzac bo moj J nie usiedzi tyle dni wylacznie na plazy i prawdopodbnie Gliwa bedzie leciala z rodzinka o ile jej maz dostanie wolne
 
hehe-to też Salou polecam-nie zanudzicie się na100%...chyba,że z wysp to fuertaventurę-najciekawsza z kanaryjskich wysp:tak:

jak mozesz to napisz co mozna zobaczyc w tym Salou ?
A w Fertaventurze tez byliscie cos ciekawego zwiedziliscie?bo nasi znajomi moiwli ze procz auqaparku to lipa nie wiem czy gol im skacze ze lecimy czy co ehhhh jak mozesz to napisz wszystko :-)
 
Aaniu-fuertaventura jest fajna gdy się wynajmie autko-w kilka dni objedziesz wzdłuż i wszerz...poza tym faktycznie nie ukrywam,że największą atrakcją jest ten aquapark,ale także zoo z akwarium,quady...-ale to kilka dni spokojnie na to możecie przeznaczyć,a resztę na objazdówkę(taka moja opinia...taniocha w sklepach:)Podkreślę jednak,że patrzę na to z punktu widzenia matki z dziećmi...tzn życie nocne-nie tak jak na ibizie i teneryfie,ale dla mnie to był akurat atut...co do Salou-temat rzeka-zaczynając od oczywistego parku aventura(meeeeeeeeeega park rozrywki z aquaparkiem-bilety niestety kupujesz osobno-polecam 1dzień na aquapark,i dwudniowy bilet(taniej niż każdego dnia jeden)do parku)rewelacja!!!!!!!!!!!!!potem jeśli macie chętkę na wyprawę polecam Barcelonę-ale to już dalsza wyprawa(za grosze autobusem dojedziecie)...w samym Salou też jest kilka atrakcji-pokaz fontann(wieczorem gra świateł)...echhhh dużo tego...zależy na jak długo chcecie jechać:tak:
 
Lubiczanko dziekuje ... auto brac napewno bedziemy bo tak jak pisalam moj J nie usiedzi w jednym miejscu,tylko kwestia tego gdzie my lecimy w kwietniu gora 6-7 dni bo tyle moj J dostal wolnego a ze mu teraz obcieli urlop to tez musi zostawic na wakacje no i na Swieta takze caly rok juz ma urlop rozplanowany
 
Aaniu-a konkretnie ma datę w tym kwietniu?Służę pomocą w razie wu-sama mam już wycieczkę a ciągle szukam jakichś atrakcji...więc Tobie tez mogłabym się rozejrzec:)))tak dla przykładu-od15.04 do 21.04 z przelotem do Salou i kwaterą(hotel ze śniadaniem-w Waszym przypadku odradzam all inclusive-szkoda płacic,jeśli nie chcecie siedzieć w hotelu)ok 600e-jeśli jechalibyście z Gliwą to polecam apartament(co prawda bez jedzenia,ale kuchnia jest),bo płacicie za taki apartament dla dwóch rodzin ok 200-300e(podziel na pół)czyli za przelot i noclegi zapłacilibyście ok380e:))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tichonek-my się nie napatoczyliśmy,ale znajomi,którzy jeżdżą co roku nam opowiadali...a miejsce-jak dojdziecie na promenadę to trzeba iść w kierunku plaży i skręcić w "aleję palmową" w prawo i dojść aż do fontann właśnie...zrobili tak na podobieństwo słynnych fontann w Barcelonie...i o ile mnie pamięć nie myli to te pokazy są raz w tygodniu(??)-dopytam:) http://www.wykop.pl/link/81651/najpiekniejsza-tanczaca-fontanna-w-salou/ i jeszcze ciekawostki o Salou http://www.hiszpania.com.pl/salou.xml
 
Ostatnia edycja:
Do góry