reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

Mój mały mózg nie potrafi tego pojąć dlaczego spotykają nas takie rzeczy... Ja straciłam w 8 tygodniu, też miała być córeczka ☹️ robiliśmy testy genetyczne, stąd znamy płeć. Ja byłam w rozsypce przez pierwsze dni, teraz tłumaczę sobie że widocznie tak miało być... Ale na takim etapie na którym Ty byłaś... Podziwiam Cię że dałaś sobie radę! Musisz być cholernie silną babką! 💪

A coś jeszcze wiecie z badań zarodka?
 
reklama
A coś jeszcze wiecie z badań zarodka?
Czekamy na resztę wyników. Myślę że w poniedziałek powinna być kolejna część, to będzie na te wady genetyczne. I do 10 lipca musi pojawić się mój wynik na Trombofilie i Celiakie.
Sama już nie wiem czy chce żeby coś wyszło w tych badaniach czy nie... 🙄 ja naprawdę wpadam w jakąś paranoje...
Dzisiaj koleżanka żeby mnie "pocieszyć" napisała że wcale nie mam tak źle bo kolega z pracy jej męża płakał wczoraj w drodze do pracy bo siostra miała za dwa tygodnie termin a musi jechać do szpitala urodzić martwe dzieciątko bo przestalo bić serce... Dla mnie to jest niepojęte że takie rzeczy się zdarzają 😞
 
Coś strasznego [emoji24]
Czekamy na resztę wyników. Myślę że w poniedziałek powinna być kolejna część, to będzie na te wady genetyczne. I do 10 lipca musi pojawić się mój wynik na Trombofilie i Celiakie.
Sama już nie wiem czy chce żeby coś wyszło w tych badaniach czy nie... [emoji849] ja naprawdę wpadam w jakąś paranoje...
Dzisiaj koleżanka żeby mnie "pocieszyć" napisała że wcale nie mam tak źle bo kolega z pracy jej męża płakał wczoraj w drodze do pracy bo siostra miała za dwa tygodnie termin a musi jechać do szpitala urodzić martwe dzieciątko bo przestalo bić serce... Dla mnie to jest niepojęte że takie rzeczy się zdarzają [emoji20]
 
31 dc i jest super bladzioch robiony popołudniu 😁
Niestety więcej testów nie mam w domu, zużyłam zapas 🙈
Ależ cudowne nowiny :D
Pisałaś wcześniej, ze cykle mogą być u Ciebie nawet 34 dniowe..., wiec jak widzisz ta owu to sobie chyba jest tak jak się jej podoba :D
Trzymam kciuki!!!
 
Ja za to coś ostatnio kiepsko się czuje :/
Zaczęło się od tego, ze zjadłam zupkę jarzynowa która stała w lodowce drugi dzień, a zupy teraz wchodzą mi jak marzenie. Może nic innego nie być, zupa mnie zaspokaja w zupełności. I po tej zupie.... rewolucja zoladkowa :( a taka pyszna była. Nie sadze, żeby coś się z nią stało przez dwa dni w lodowce, ale coś musiało być na rzeczy. Wczoraj poprawiłam dużymi lodami i fasolka po bretońsku, bo myślałam, ze mi przeszło :) dzisiaj upiekłam chleb, zjadłam dwie kromki i nic już nie wcisnę. Odbijanie, ból żołądka, ból głowy i skurcze jelit :(
Migreny tez chyba wróciły, masakra...
Znalazłam gdzieś za to jakieś artykuły, ze po Prenatalu Classic mogą dziać się takie rzeczy, bo zawiera dużo żelaza i wit. z grupy B. A zmiana z UNO na Classic właśnie nałożyła się w czasie z ponownym złym samopoczuciem :/
 
Ja za to coś ostatnio kiepsko się czuje :/
Zaczęło się od tego, ze zjadłam zupkę jarzynowa która stała w lodowce drugi dzień, a zupy teraz wchodzą mi jak marzenie. Może nic innego nie być, zupa mnie zaspokaja w zupełności. I po tej zupie.... rewolucja zoladkowa :( a taka pyszna była. Nie sadze, żeby coś się z nią stało przez dwa dni w lodowce, ale coś musiało być na rzeczy. Wczoraj poprawiłam dużymi lodami i fasolka po bretońsku, bo myślałam, ze mi przeszło :) dzisiaj upiekłam chleb, zjadłam dwie kromki i nic już nie wcisnę. Odbijanie, ból żołądka, ból głowy i skurcze jelit :(
Migreny tez chyba wróciły, masakra...
Znalazłam gdzieś za to jakieś artykuły, ze po Prenatalu Classic mogą dziać się takie rzeczy, bo zawiera dużo żelaza i wit. z grupy B. A zmiana z UNO na Classic właśnie nałożyła się w czasie z ponownym złym samopoczuciem :/
Oj to może rzeczywiście ta zmiana. Ale chyba przejdzie... Odpoczywaj ☺️
 
Dziewczyny, dostałam na mejla wyniki moich badań na Celiakie. Myślałam że to będzie bardziej zrozumiale napisane 🤦‍♀️ może któraś z Was bardziej się w tym orientuje?
 

Załączniki

  • IMG_20200706_114655.jpg
    IMG_20200706_114655.jpg
    173,1 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, dostałam na mejla wyniki moich badań na Trombofilie i Celiakie. Myślałam że to będzie bardziej zrozumiale napisane 🤦‍♀️ może któraś z Was bardziej się w tym orientuje?
Mam identyczny wynik badania na celiakie, oznacza to ze nie mamy genów odpowiedzialnych za ta chorobę wiec wynik jest prawidłowy :)
 
Do góry