reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga,zdrowie i rozwój naszych pociech

Musimy spróbować tej pasty. U mnie Olaf też przyjmuje czasami pozycję do raczkowania, ale nóżki mu się trochę rozjeżdżają. Za to pełza po całym mieszkaniu i dziś zrobił mamie wielką niespodziankę i pierwszy raz wstał :szok: No po prostu byłam w szoku.
 
reklama
Ja zwazylam wczoraj Nikole u tesciowej. Rowniutkie 10kg. Wzrost to jakies 73cm bo ubranka na 74 sa na styk. Jedna faldka na rekach mniej ;-)
 
A my 9,5 kg, mierzona 2 miesiące temu - 75 cm, ale ubranka od dawna na 80, a body na 86. No i córcia z dużą stópką mi się trafiła:-D
 
My już od jakiegoś miesiąca 86 nosimy- na chrzest 12 maja już miał 86 to prawie 2 miesiące:szok: Stopę kłaczek mój Antek też ma olbrzymią 21/22 wkładamy ale przyznam że baaaardzo rzadko zakładamy obuwie:zawstydzona/y:
 
moja mloda to 'raczknie' kilka 'krokow' ale jak tylko zauwazy ze patzre to klapie i tyle.

dzus wstawala sobie do 'chodzika-pchacza' a potem obracala sie i bez trzymanki stoi- lekko oparta tylkiem - a matka /czyli ja/przawie zawal :-) :-) a dziecko brawo sobie bije :-) ehh

to ja myslala ze mloda ma duza stope - a w sumie ma 19 :-) :-) --tez mniej wiecej bo buty zadko kiedy nosi - chyba tylko jak w chodziku po osiedlu smiga:-) :-)
my miesiac temu mialysmy 76-77cm, teraz nie sprawdzalam jeszcze. wagowo w koncu dzis na wadze dumne 8 kilo :-) :-)
 
Ostatnia edycja:
Moja z wagą kompletnie przystopowała - ma 8kg. Ubranka nosi rozmiar 80. Butów nie ma i kupię dopiero jak zacznie dobrze codzić ;)
 
Moja również waży 8 kg, a wzrost ok. 75 cm, rozmiar buta 18. Ubranka nosi na 74, chociaż np. krótkie spodenki na 68 są lepsze bo nie zsuwają się z pupki. Asia jest drobniutka i bardzo aktywna. Odkąd pamiętam machała wszystkim w szalonym tempie ;) Raczkuje od 2 m-cy, a 2 tyg. temu zaczęła stać całkiem sama po kilka sekund, teraz ustoi już ok. 10 sek. Uwielbia wszelkiego rodzaju obrazy, zachwyca się nimi piejąc przy tym jak mały kogucik ;)
 
reklama
Ale rosną maluszki szybko :-) Olaf waży teraz 9kg a ubranka nosi 80/86 to wszystko zależy od firmy bo różnie z tymi rozmiarami. Olafowi właśnie wychodzi 7 ząbek i strasznie marudzi od kilku dni. Ząbek już praktycznie widać i mam nadzieję, że szybko się przebije. Łobuz odkąd nauczył się wstawać to nic innego nie chce robić. Cały czas tylko się podnosi przy meblach i wspina na kanapę, a jak już nie może dać rady to jest wrzask.... masakra
 
Do góry