reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga,zdrowie i rozwój naszych pociech

reklama
hehe, pani doktor mówi, że jest duży jak 10-cio miesięczne niemowlę :)
grunt, że wszystko z nim OK :)
wrzucę jakieś fotki jutro w chwili czasu :)
 
No proszę! A ja myślałam że mam najcięższego bobasa. My też zaliczyliśmy szczepienie. Pani malucha zmierzyc nie chciała bo podobno "jakby trzy razy mierzyła to za każdym razem wynik byłby inny". Cóż trudno. Za to waga słuszna 8600.
Tak więc vinga, liz_84 - mój Pawełek to też waga ciężka. ;-)
 
pesca, no twój maluszek też słuszną wagę ma :)
a które szczepienie teraz mieliście? bo my jesteśmy opóźnieni dopiero drugie mieliśmy (te na 3/4 mies.)
 
Wojtek ważył 9,5 kg jak miał 13 mcy. I wcale chudziutki nie był jak oglądam zdjęcia z roczku. Gosia jest od niego większa jak porównuję wpisy w książeczce zdrowia. Dalej gile zółte ale tylko z rana. Śpi w foteliku bo inaczej budziła się co godzinę nawet z wysoko podneisionym materacem. W dzień nawet dużo nie ma ale troszkę chrypi. DZisiaj K kupił Navisin i zastosujemy. Dajej wit C i wapno tylko nie chce pić , zauwżyłąm że nie lubi słodkiego. No i inhalacje 3 razy dziennie, które bardzo lubi.
 
reklama
My planowo 5 marca idziemy na trzecią dawkę 5w1. Dzisiaj wskoczyłam na wagę z małym i bez małego i wychodzi na to, że waży sobie 7900.
 
Do góry