reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga,zdrowie i rozwój naszych pociech

jesteśmy po drugim szczepieniu:-) Feliks mierzy już 64 cm i waży 6500 g - co do wzrostu, to się spodziewałam, bo niedawno ciuszki na 62 pakowałam do worów i na strych:cool2:, ale waga mnie zaskoczyła, spodziewałam się jakichś 7 kg:-)
zdrówka waszym dzieciaczkom, dziewczyny!:-)
 
reklama
U nas jak już pisałam waga 7300 i ubranka 74. Poza tym jest pyzatym towarzyskim pieszczochem który ostatnio wypróbowuje moje nerwy gryząc mi piersi.
 
vinga wg mnie nie musisz sie jeszcze martwić, mój synek też do niedawna tak robił. Było to zależne od jego humoru. Wiedziałam że słyszy bo wzdryga się jak pies szczeknie czy uspokaja jak mu śpiewam ale właśnie na grzechotki nie zawsze zwracał uwagę.
 
vinga - u nas też czasem mały "ignoruje" dzwięki. Jeśli cie to bardzo martwi porozmawiaj z lekarzem. Zawsze dobrze wyłapać wcześniej jeśli coś ma być nie tak.
 
Nie wiem czy problem był już tu poruszany, ale chciałabym się dowiedzieć co polecacie na krostki na brodzie, które pojawiają się z powodu nadmiernego ślinienia się...
Próbowałam już Alantanem Plus i Nivea na odparzenia. Troszkę pomogło ale mam wrażenie że to syzyfowa praca...
 
u nas na wszystkie krostki pomaga właśnie alantan, dermatolog polecała mi jeszcze bepanthen gdyby nic nie pomagało na nasze łojotokowe zapalenie skóry... może i na to by pomógł?
 
hej dziewczyny,podczytuje Was ale zawsze brakuje czasu na pisanie-wiadomo dzidzius zawsze budzi sie jak mama otwiera komputer;-)mam pytanie do mam chłopców-byliśmy ostatnio u lekarza na szczepieniu i pani doktor ochrzanila nas ze nie sciagamy dziecku siusiaka i na pocianela tak ze faktycznie napletek sie zsunal ale Jasiek wpadł w hiteryczny oplacz,a przez kolejne dni mial zaczerwienienie.gdzies czytalam ze wystarczy jak cewke widac i teraz zglupiam,nie wiem czy meczyc dziecko i mu to na sile odciagac czy zostawic:baffled:jak wy sobie z tym radzicie?
sandrik u nas na problemy skorne na buzce pomogl krem oilatum,buzia sie zrobila gladziutka
buziaki dla wszystkich rosnących dzieciaczkow:-)
 
reklama
Hej Debi nam powiedziała,żeby nie ruszać bo właśnie można sprawić ból i to nie jest potrzebne.
A ja myślałam,że Młody ma uczulenie na smoczek i dlatego ma krostki a to faktycznie od ślinienia się :eek:,miał przez pierwsze dni jak zaczął się ślinić teraz już ślina nie groźna :happy:
 
Do góry