reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

nati/misio

Mama Nadusii i Maksia :-)
Dołączył(a)
25 Marzec 2008
Postów
1 594
Miasto
Skawina, Poland
tak więc ja zacznę.
teraz warze 59,5kg na 168cm w pierwszej ciąży przytyłam prawie 20kg teraz planuje trochę mniej !
na razie nic na plusie.
 
reklama
fajny temat tylko jak się przyznań, że ja mam 160cm i ważę ok 74kg, :zawstydzona/y:
w poprzedniej ciąży startowałam z 68kg i trochę zostało
 
w pierwszej ciąży start 59kg zatrzymałam sie na 76kg :szok: przy wzroscie 164cm , teraz waze ok 60kg wiec bym chciała przytyć ( jesli jestem w ciazy) nie wiecej niz 12 kg ale tak sie łatwo mówi !!!!!!! ale bede zawzięta , bo wiem ile mnie kosztuje ta fałdka na brzuchu !!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To jeszcze nic kochane :-D:-D:-D

Ja z Domelem miałam 31kg na plusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przed ciążą ważyłam 47kg a przed porodem 78kg :szok::szok::baffled::baffled::baffled:...lekarz aż grzmiał!!!!!! w USA to dramat tak utyć w ciąży - przepisowo 10kg.

A że mój gin był też chirugirm plastycznym to ja złośliwie do niego "co pan na mnie krzyczy przyjdę sobie odessać to dam Panu zarobić" hihihihihi:-D\

Powiem wam że wszystko spadło w 3 miesiące (bez wysiłku) a brzuch wcale nie ucierpiał. Rozstępów nie mam ...bardzo delikatne i subtelne na udach...ale mi nie przeszkadzają

Teraz też juz utyłam i to sporo...podobnie jak z Domelem mam wilczy apetyt :baffled:...przed ciążą ważyłam też ok 47kg przy wzroście 158cm
 
nieźle , ale najważniejsze ze schudłaś !!!!!!!!!!! Nie kazdej sie to udaje !!!!! Ja pewnie bym tez szybko schudła gdybym karmiła a tak to dupa blada, rozstępów tez nie mam, jedynie na cycach , ale dziwie sie bardzo bo brzuch to mialam niemiłosiernie duuuuuuuuuuuuuuuuzy !!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
o ho,ho, :szok: no to ja miałam mniejszy, a wydawało mi sie ze jednak był olbrzymi !!!!!!!!!!!!!!!! hahaha
a ile miał Domel po urodzeniu tzn wagi i wzrostu ?????
 
Do góry