reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga w ciązy

To nie trzeba chudnąć zbyt gwałtownie :p
Na moje oko to głównie kwestia genetyki. Moja Mama nie ma, ja się poprzednio dorobiłam, bo jadłam za dziesięciu zaraz na początku ciąży i mi wtedy wyskoczyły. A teraz luzik :)
 
reklama
Mało przytyłyście.. ja w sumie od 3 tygodni utyłam 1kg, ale i dziecko większe o ok. 600gram, więc chyba nie ma tragedii. Łącznie 14 na plusie. waga wyjściowa 55kg przy wzroście 165. To mnie przestraszyłyście tymi poporodowymi rozstępami..bo póki co zero, smaruję się od ok. 10tc., ale zobaczymy co będzie po porodzie..
 
U mnie od 3 tygodni waga stoi w miejscu. 60.7 kg. Nie wiem w sumie czym to spowodowane, bo dzidziuś rośnie. Startowałam z 48 kg przy 166 cm wzrostu. I też kurcze mnie oświeciłyście, że po porodzie mogą wyskoczyć rozstępy.
 
Ja już się cieszyłam, że będzie 12 kg na plusie przed porodem, a tu dupa.. w ciągu ok. tygodnia 2 dodatkowe kg :szok:
No i z rozstępami też mnie pocieszyłyście :-p
 
Ja się postanowiłam nie ważyć poza wizytami u gin, a że te się już skończyły, to i zatapiam się w błogiej nieświadomości. Może tuż przed (jak się wyrobię;)) się zważę orientacyjnie, żeby mieć pojęcie jak to u mnie z tym traceniem wagi wygląda.

W każdym razie do 35 tc było u mnie +11, teraz szacunkowo +13
 
reklama
wróóóóóóóóóóóóóóóóóóóócisz!!!!!!!!!!!!!!!! :) pomalutku, ale wrócisz :):):)
ja też planuję wrócić do swoich 55 :-p na początek chcę zobaczyć na wadze 5 z przodu, może być nawet 59, ale juz nie 60(teraz jest 68,5). a potem resztę kilosów karmiąc i zajmując się brzdącem-to ponoć najlepsza metoda(bez zbędnych zabiegów z naszej strony) na zrzucenie czasem i więcej kilogramów, niż chciałyśmy na początku ;)
 
Do góry