reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

Ja już na wagę nie patrzę. Zaczęłam z 57 kg, a teraz już 66:wściekła/y: A w pierwszej ciąży przytyłam ...uwaga 23. Zacząłam od 51 i wróciłam tylko do 57 przy wzroście 170;-)
 
reklama
Ja zaczynałam z wagą 67kg (pierwszy wpis - 8tyg+5dni). Właśnie wróciłam z wizyty i... 73kg :eek:. Ginekolog pozwoliła mi przytyć jeszcze 6 kg do końca :-D. Muehehehe... ciekawe jak mam to zrobić :-). Nie jem dużo, nie jem słodkiego jakoś specjalnie... Wypomniała mi bardzo późne obiady, a w zasadzie obiadokolacje... Ah, żeby to było takie proste mieć obiadek w pracy a wieczorem tylko jakiś jogurt z musli albo mleko z płatkami... Póki co to te dwa posiłki mam na odwrót.
 
Dziewczyny 95% z nas wróci do wagi sprzed bez żadnych diet. Ot różnie kobiety tyją, zbierają wodę itp.
Dzag co za lekarka i co za pozwolenie. Założę się, że to sprawa genów a nie tego co jesz. Waga w ciąży to najmniejszy problem
Druga rzecz że jeszcze miesiąc, dwa tycia przed nami a potem już spokój waga się zatrzyma. Ostatnio w 3 trymestrze nie przytyłam już nic. Teraz mamy największy rozrost;-)
 
ja w ramach okiełznania swojej szaleńczo rosnącej ostatnio wagi postanowiłam przejść się wczoraj na dłuuuugi spacer. Na którym tak zgłodniałam że po drodzę zżarłam gofra z bitą śmietaną :-p :-p:-p
 
mnie najbardziej dziwi to, ze ludzie mówią że praktycznie po mnie nie widać ciąży, brzuszek niby już wystaje, ale ze maly jak na 5miesiac....a jednak te 5kg na plusie jest,a spodnie dwa rozmiary większe. choc w sumie to bylo tak ze w pierwszych dwoch miesiącach utylam 3 kg, potem powoli dwa doszly a teraz stoje w miejscu ponad miesiac, a nawet o jakies 300g mniej jest:p
no ale licze po cichu na to że skoro zawsze byłam chuda, moja mama przeszła 3 ciąże jedną po drugiej niemalże bo rodzilysmy sie co dwa lata z siostrami, ja jako ostatnia, a mimo to na zdjeciach ze mną maleńką jest szczupła to ja tez jakos bezproblemowo wróce do dawnego stanu

nie umialabym sobie niczego odmówić, wczoraj upiekłam góre babeczek i sie nimi obżeram. jak mam na cos ochote i tego nie zjem to sie staje nie do wytrzymania :-p
a spacerki czasem są ale głównie po to by kręgosłup nie bolał i głowa z niedotlenienia.
 
Ostatnia edycja:
Ja z ciekawości stanęłam wczoraj na wagę i co ujrzałam? 1.8 kg w ciągu miesiąca do przodu. Tym sposobem teraz ważę już 61.5 kg. Ale jakoś mnie to nie martwi, to etap przejściowy, zresztą staram się nie jeść aż tyle, ale co zrobić, gdy przed oczami widzi się lejącą pyszną, aromatyczną czekoladę, wafelka, lody itp. :-D
 
reklama
dziewczyny, u mnie 7kg na plusie:szok: jak tak dalej pojdzie to bedzie ciezko zrzucic.. w sumie to nie przejmuje sie tym a wrecz ciesze ze wkoncu nie jestem na diecie imoge jesc ile che ;)

mala di patrzac na twoj suwaczek to juz nie 5ty, kilka dni temu zaczelas 6ty miesiac;)
 
Do góry