reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

asia dobrze, że się podtuczyłaś:-D. Licz wagę startową jako 50 :tak: teraz powinno już polecieć na +
a ja się wcale nie martwię, że u mnie + 0,5-0,8 taki mini przyrost mi odpowiada. ciekawa jestem jak będzie dalej :rofl2:
 
reklama
Ja mam 8kg na plusie, waga sprzed ciąży to 54-55 kg, wzrost 165. Lekarz mówi, że wszystko ok., bo oczywiście przy każdej wizycie marudzę mu, że pewnie za dużo już ważę hehe, to się śmieje tylko ze mnie :) generalnie teraz tyję tak 1,5-2kg w cztery tygodnie...
 
moja waga w ostatnim miesiącu zmnienia się bardzo powoli co mnie cieszy, obecnie na wadze mam 86,2:sorry: czyli waga cieżka!! mam wzrostu 172...
ostatnio kumpel mojego męza co mnie pół roku nie widział stwierdził ze nieźle przypakowałam:baffled: zostały 4miesiące i chciałabym nie dobic do 99!!!!!!!!!!!!!!!
 
U mnie zbliża się połowa ciąży, a waga pokazuje 5 kilo na plusie. Tym samym właśnie dobiłam do wagi wyjściowej z Frankiem :)
Ale wszystko mam "w brzuchu" i "w biuście", biodra, uda - stoją w miejscu, więc jestem zadowolona :)
 
w domu waga na szczęście popsuta, ale jutro sie dowiem, bo jutro wizyta kontrolna, a przed nią pomiary.
zreszta dla mnie w sumie kg nie grają roli... wystarczy ze patrze na to ile w obwodzie utyłam, to wpadam w totalną depresje, furie i płacz
 
u mnie jakos tak dziwnie. przed ciaza bylo 82 przy wzroscie 172. teraz w 19 tyg jest 79 . Pytalam lekarza czy to nie szkodzi mojej Dzidzi ale mowil ze wszystko ok. . mam nadzieje ze dojde najwyzej do 88 kg. zobaczymy :laugh2:
 
A ja rosnę i rosnę radośnie;-) Po zeszłośrodowej wizycie +7. Wyjściowa, przypomnę 64 przy 166, obecnie 71:szok: Dobiję do tej 80-tki lekką ręką coś czuję:-p Ale, najważniejsze, że z małą wszystko ok i wyniki w normach, kolejne tygodnie bez suplementacji, nie ma co narzekać:tak:
 
ja rano miałam 77 kg, więc dalej stoi, Laura 11,8 kg czyli waga dobrze waży ;-) ale właśnie zajadam krówki i pól opakowania zjadłam, ale mam taki poły humor, że nawet się nie pilnuję :sorry:
 
reklama
ja w ciągu ostatnich 3 tygodni przybyłam 3 i pół kilo! :szok: teraz ważę 68! pocieszam się, że z Natalią dokładnie tak samo przybierałam ale chyba jednak trochę ograniczę słodycze ;-)
 
Do góry