reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

No to ja na prowadzeniu.Juz 6 kg na plusie a z Luizka przez cala ciaze przytylam 8 kg:baffled:Ale mnie gubia slodycze,drozdzowy,ciasto i smalec ktory wlasnie wcinam:zawstydzona/y:Nic na to nie poradze ze takie niezdrowe rzeczy za mna chodza.Ogolnie to nie jem duzo.Sprobuje przez miesiac powstrzymac sie od slodkiego zeby ten cholerny cukier w 24 tyg nie wyszedl. Juz gin nastraszyla mnie szpitalem,bo dzidz jak na swoj wiek duzy i jest b.prawdopodobne ze znow powtorka z dieta bedzie sie klaniala,ale to dobrze.Przynajmiej nie dobije do 30 kg o ile nie spuchne.Moja kolezanka tak spuchla ze 40 kg jej wskoczylo:szok:Plakala z bolu bo rece malo jej nie strzelily:szok:a o nogach nie wspomne
 
reklama
Podobno ogromne znaczenie ma karmienie piersią...
Przekonamy się:-)

TAK, też słyszałam dużo takich opinii od znajomych, które karmiły lub karmią piersią :) moja koleżanka urodziła dwa tyg. temu i sama przyznała, że waży mniej niż przed ciążą, że dziecko masakrycznie pomaga zrzucić wagę :):):)
 
ja mam takie mikre cycki, że tam nie ma co wisieć...

Niedługo będę taka wielka, że zdjęcia trzeba będzie mi robić w trybie panoramicznym...
 
Ostatnia edycja:
hahaha :-D rozwalacie mnie dziewczyny :-) ja od początku przybrałam ok 4kg. Też slyszalam o kobietach które tyją w ciąży ok 30 kg. Nie wyobrażam sobie tyle przytyć. Ciężko byłoby mi chodzić, trzeba by było mnie turlać i raczej łatwiej przeskoczyć niż obejść.
 
Moje postanowienie- od dziś nie jem słodyczy!!! moja waga już prawie 65kg :szok: czyli od początku prawie 7kg..masakra..wpadnę w depresję przedporodowo-wagową :-( a dzieci tylko jakiś kilogram ważą...no coment...
 
reklama
Sopelku nie przejmuj się...ja waże 52,5 kg...czyli od początku ciąży przytyłam 7,5 kg..najwięcej z Nas jak na razie i w sumie sie nie przejmuję poza tym,że zaczynają pojawiać się małe rozstępy na wewnętrznej stronie ud :wściekła/y: ale smaruję sie dzielnie 2 razy dziennie
 
Do góry