reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga w ciąży

ale jetsem ciekawa ile przytyje w ciągu 2msc Ostatnio jak byłam na wizycie 17lipca schudłam 0,5kg ale teraz włączył mi się drugi żołądek więc wcinam za 3:szok: Teraz ide do lekarza za 2tyg 18 września Pamietam że w ciązy z Piotrusiem w ciągu 1msc (6)przytyłam............4kg:wściekła/y:
 
reklama
U mnie podobnie, 22tc i +3 kg na koncie. Do 18 tc było jeszcze na minusie aż tu nagle niespodzianka i w ciągu miesiąca +3 kg. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie będę teraz już tak szybko cały czas przybierać na wadze :)
 
Waga początkowa-51kg.W 17tc ważyłam 53.5.Ależ było przyjemnie....Teraz w 24tc jest już prawie 58,5kg...Zaraz bedzie 60kg!A ja już teraz jak usiądę na podłodze potrzebuję pomocy żeby wstać,w wyprostowanej pozycji stojącej straciłam kontakt wzrokowy ze stopami(bo mam niewielkei-to fakt)....Coś mi się czuje,że na "zaplanowanych"13 kg się nie skończy...:-D
 
Nooo, u mnie też dziwnie
moja waga wg karty ciąży

7tydz 66,5 (tu byłam pierwszy raz na Kaase Chorych - inna waga, wiec moze stad tyle wa że.nigdy tyle nie wazylam)
11tyd 64,3
14 tyd 65
19 tyd 64

Brzuszek rośnie, oj rośnie, a ja nie przybieram na wadze :)
Teraz idę ok 15 września ;)
 
Ja się ciągle ważę u różnych lekarzy, bo w domu nie mam wagi, więc nie wiem czy to wiarygodne.
W marcu, na miesiąc przed zajściem w ciążę ważyłam 62. W 5tc u innego lakarza było 60. U tego samego co na początku w 12tc było 57. Więc chyba schudłam na początek 5kg. Na ostatnim badaniu u jeszcze innego lekarza w 19tc było znów prawie 62. Więc chyba wróciłam do wagi sprzed ciążą.
Ale ostatnio brzuszek mocno ruszył do przodu, więc pewnie już się bardzo zmieniło. Zweryfikuję to w przyszłym tygodniu.:crazy:
 
no to zeby was pocieszyc ja na 23 tc mam+ 8 kg i to dopiero początki wm pierwszej ciąży przytyłam 16 kg no a teraz to pewnie dojde do wagi ciężkiej:-D tym bardziej że nic nie zrzuciłam kg tylko zaczełam tyc.nastepne wazenie w tym tygodniu zobaczymy ile wiecej na +.
 
To już prawie 6 miesiąc, a ja dopiero 3 kilo na plusie oO
Znajoma mi mówiła, że ona w pierwszej ciąży przytyła tylko 8 kilo, trochę mało, ale dziecko urodziło się zdrowe i prawidłowej wagi... Zobaczymy jak pójdzie 6 miesiąc :)
 
reklama
Do góry