reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

waga w ciąży

Ja mam w pasie 116 cm:-D:-D I wszyscy mówią że jak na początek 8 mca mam duuży brzusio. A przytyłam jak na razie tylko 6 kg :sorry2: Znaczy to waga z 30 tyg ciąży, teraz nie wiem.
 
reklama
Dzisiaj sie zaczyna 34 tc wg. USG a 33 wg OM. W pępku 100 cm, waga +7. Dzidzia juz wazy ponad 2 kg. Wiecej niż jego brat stryjeczny, kotry sie urodził 13 listopada 07.
 
Kochane mamusie!
Zazdroszczę Wam, że przytyłyście tak mało:tak:.
Ja mam już 21 kilo na plusie!!!!!!!!!!!!!!:szok:.
Moja waga wyjściowa była 60 kilo.
Mój mąż nazywa mnie mój kochany wozik z węglem!!!
hi.hi.hi:sorry2:
 
Ewa_adu ja tez mam ogromny brzuch , w pasie 114:szok::szok::szok: cm.(najbardziej wkurzaja mnie uwagi:a pani jeszcze nie urodziła???)
I też szykuje mi sie duże dziecko,mój drugi syn Marcel ważył prawie 4400.
przytyłam już 12 kilogramów
 
Ewa_adu ja tez mam ogromny brzuch , w pasie 114:szok::szok::szok: cm.(najbardziej wkurzaja mnie uwagi:a pani jeszcze nie urodziła???)
I też szykuje mi sie duże dziecko,mój drugi syn Marcel ważył prawie 4400.
przytyłam już 12 kilogramów

HEHE no to spore mamy brzuszki. Śmiesznie wyglądam bo ogólnie bardzo mało przytyłam. Uda, nogi, wszystko bez zmian, tylko ten odstający brzusio :-D:-D
Mi też wszyscy mówią że mam duży brzuch. A to jeszcze dwa miesiące. Hehe:szok:.Z Julią pod koniec ciąży miałam w pasie 120 cm , urodziła się z wagą 4650 i 61cm, a teraz dopiero 32 tydzień a ja już mam w pasie 116...hhihihiii...się będzie działo... Jak dzidziuś dalej będzie rósł w takim tempie to się milutko zapowiada....;-);-)
 
ja mimo ze mam w brzuchu olbrzyma (Martyna w 32tyg. ważyła 2400g), w brzuszku 108cm (to chyba nie tak źle jak na 33tydzień!!), jak na razie 14kg na plusie, zamierzyłam sobie że nie przytyje więcej niż 15kg, więc może być cieżko, chyba ze jakaś dieta-cud :)
 
reklama
Do góry