reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

Ja przed ciążą wazylam 60kg.
W ciąży przybyło mi 17kg.
W 3 dni po porodzie naturalnym 7 kg w dół.
W miesiac po porodzie waze 65 kg, wiec tylko 5 kg wiecej:)

Nie ma sie co zalamywac:) Teraz spacerki i "latanie" wokol maluszka i sie zgubi!!
 
reklama
Kochan Z Tą Waga Jest Róznie , Chociaz Ja W Ciąży I Pierwszej I Drugiej Tak Samo Przechodzilam!! Przed Wazylam Okolo 66 Kg Ale Podczas Pierwszych Trezch M Chudlam I Spadala Moja Waga Do Około 58 Kg A Potem Podzczas Całej Ciąży Przybieralam Do Wagi 64 -66!!! Dzieci Sa Zrowe , Ale Gorzej Z Moja Waga Teraz:-)
 
Ja przed ciaza wazylam 65/67kg przy wzroscie 1.75m tak mi sie wachalo juz od trzech lat, teraz waze 75kg ale ostatnio stwierdzilam (patrzac w lustro ze schudlam) jak ma razie przestalam przybierac na wadze, czy to normalne??
 
Ja przed ciaza wazylam 65/67kg przy wzroscie 1.75m tak mi sie wachalo juz od trzech lat, teraz waze 75kg ale ostatnio stwierdzilam (patrzac w lustro ze schudlam) jak ma razie przestalam przybierac na wadze, czy to normalne??


MYSLĘ ŻE NIC ZŁEGO SIE NIE DZIEJE , JA PRZEZ PIERWSZE 3 M STRASZNIE SCHUDŁAM JAK PISAŁAM WYŻEJ , A PRZYBIERAC ZACZĘŁAM PXNO I MAŁO I TEZ ISE MARTWILAM , ALE OKAZAŁO SIE ŻE NIE POTREZBNIE , WIĘC JAK LEKARZ MÓWI ŻE JEST OK I NIC ZŁEGO SIE NIE DZIEJE TO JEST OK, NAJWAZNIEJSZE ZE DZIECKO ROSNIE:-) POZDRAWIAM
 
Witaj, ja również przed ciążą miałam taka wage i taki sam wzrost mam. Jak jeszcze nie wiedziałm że jestem w ciąży czułam że strasznie przytyłam, ale na jesien co roku mi się to zdażało, więc nic nie podejrzewałam, jak załozyła mi w 2 miesiącu kartę ciążowa to wipsała wagę 71 kg, przestałam tak strasznie przybierać na wadze, wychodzi tak 1 kg na miesiąc, nie mam niesamowicie jakich napadów głodu i zachcianek, co mnie też martwiło, bo przeciez kobiety w ciązy tak maja :) a ja zawsze byłam taki łasuch, a lekarz stwierdził że przybieram idealnie więc nie masz co się martwic :) pozdrawiam
 
Ja od jakichs 2 tyg prawie wcale nie mam apetytu i jem cokolwiek zeby maluch sie chociaz najadl bo ja mogla bym nie jesc wcale.... brzusio mam coraz wieksze wiec mysle ze dzidzia zdrowo rosnie:tak::tak::tak:
 
reklama
Hej dziewczyny ja staram sie patrzec pszez ruzowe okulary co sie dzieje z moim ciałem w czasie ciazy to sie dzieje , bede sie martwic po niej jak juz urodze a ze sie tyje w czasie ciazy to pszeciesz całkiem normalna zecz fakt ze czasami kolerzanka ci powie ale masz to i tamto a ile pszytyłas tym sie nie pszejmujmy bo to wszystko dla naszych maluszków w brzuszkach na kturych czekamy niecierpliwie :-)
 
Do góry