reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

Ja przytyłam 22kg ale już mam plan działania na odzyskiwanie "straconego raju" ;)
Ciekawa jestem ile stracę po porodzie i ile wody ze mnie "odejdzie" bo muszę jej mieć sporo zważywszy na opuchliznę!
 
reklama
mi przybyło 11kg "na papierze" - tzn. od pierwszej wizyty u ginekologa do ostatniej. ale w 5-tym miesiącu ważyłam 2 kg mniej niż na początku ciąży i dokładnie tyle co w tej chwili. podsumowanie - przybyło mi 13, ze szpitala wróciłam bez 9, w miesiąc spadło kolejne 4 kg, czyli wyszłam na 0 :laugh:
a w drugi miesiąc kolejny 1 kg, tyle że przed ciążą miałam się odchudzać - ze 4 kg jeszcze bym zrzuciła, tak więc mam nadzieję, że karmienie chociaż część tego załatwi :)
 
no ja juz pislam o moich wynikach wagowych ... ale niedawno stanelam na wage a dokladnie wczoraj i do wagi sprzed cizay i po ciazy + 5 kg .... skad to ??? ahhhh lipa nie wiem czy dam rade sie odchudzac bo jestem slabeluszem i lasuchem ehhh

a tak do wymazonej wagi jak bylam w ogolniaku to jakies 16-20 kg mi brakuje


wygladam jak potwor - ostatnio robilam porzadki w moich rzeczach ze piewnicy - to sa rzezcy z 4 klasy lo normalnie musialbym polowe siebie odciac i wyurzuciuc rzeby sie w nie zmiescici szok i wielka rozpacz .,...
 
Ja w ciąży przytylam jakieś 14 kilo i karmie tylko piersią więc powrót do wagi odbył się bezboleśnie.
 
No to ogólnie wyglądałoby to tak, że w szpitalu "zeszło" mi 10kg, teraz w ciągu miesiąca 7 i zostaje mi 5 (tych "na papierze") choć oczywiście chciałabym więcej. Katuję się jak mogę i już bym chciała wejść w stare jeansy... ::)
 
Witam drogie kolezanki :D Jestem w 22 tc i do tej pory nie przybralam ani kilograma... ale ciii... nie zazdrosccie mi... przed ciaza wskazowka pokazala 125 i z panem doktorem mamy nadzieje ze nie okarze juz wiecej;) w koncu dzidzia ma z czego sobie brac... a potem biore sie ostro do roboty... rozpuscilam sie po slubie.hihi...pozdrowionka
 
Ja w 25 tygodniu mam +6 kg, ale przed ciążą było ich aż 79 wiec aż się boję tyć, bo kto mi dźwig na porodówce załatwi. Jestem tylko ciekawa, do ilu dobiję, ale nie chciałabym przekroczyć 15 kg, choć marzę tylko o 12. Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie rezygnuję powoli ze słodyczy.
 
reklama
Do góry