reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Mi zostały 3 kg do wagi sprzed ciąży. Brzuszek też dość szybko schodzi, na początku wyglądałam jakbym w ogóle nie urodziła:szok:
Przez całą ciążę mówiłam, że mi się woda w organizmie nie zatrzymuje, po porodzie zobaczyłam w jakim błędzie byłam! 3 dni po porodzie jak zaczęłam biegać do kibelka, to teraz nogi mam jak patyczki.. NIestety apetyt mi dopisuje, jadłabym na okrągło, nie wiem więc kiedy uda mi się tych 3 kg pozbyć.. Oby nie przybyło tylko..
 
reklama
Malina, tylko 3 kg ?? Ale z Ciebie szczęściara !

Dziewczyny, ja też z dnia na dzień czuję że wyglądam lepiej, ale jeszcze abym sie dobrze czuła z własnym ciałem-to zostało parę kg do zrzucenia.
Teraz ważę koło 62 kg, ale waga idealna dla mnie- koło 50-52 kg,bo jestem niska-158 cm- wiec tak czy inaczej 10 kg bardzo chciałabym zrzucić.....:tak:
 
ważyłam się wczoraj u lekarza i od piątku straciłam 1kg :tak:, myślę że herbata z pokrzywy zaczyna przynosić efekty i mój organizm nie gromadzi już tyle wody :-)
a może to znaka zbliżającego się porodu bo słyszałam że jak już się zbliża to można ważyć o kilogram lub pół mniej :)
 
u mnie -11 i waga stoi:cool: do wagi sprzed ciazy zostalo mi jeszcze do zrzucenia 4kg...chcialaby zrzucic jeszcze z 6kg ale juz widze ze bedzie ciezko osiagnac wage wyjsciowa :wściekła/y:
 
reklama
ostatnie trzy dni mam wilczy apetyt, Jem bez przerwy :-( to się nie skońćzy dobrze.. ale nie potrafię się opanować - paczka chrupkiego pieczywa i 30 dkg wędliny wystarczają mi na krótko :zawstydzona/y: i banany i ciemny chleb z dzemem brzoskwiniowym. same tuczące rzeczy mi podchodzą :confused2:
 
Do góry