reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

cellulitis brrr..:confused2: ja juz decyzję podjęłam po ciąży kupuje ten przyrząd co Catedra polecała jakiś kremik i może coś się podziała
pszczółko jaki przyrząd:confused::confused:

a j sama nie iwem co myśleć o tych pasach. do niedawna byłam na tak ale przeczytałam gdzieś że to nie jest dobre bo to mięśnie same powinny pracować, a nie być sztucznie trzymane przez pas (mam nadzieje ze zrozumiale tłumacze ale nie pamiętam dokładnie w jakich słowach to było ubrane)
mnie ten pas pomógł ale więc teraz też będę używała:tak: położna jak przychodziła do mnie po porodzie też psioczyła na ten pas:baffled:
 
reklama
A mnie ten dax cosmetixs perfecta mama wkurza, wcześniej miałam ziajkę i jakoś lepiej się smarowała i taka przyjemna w zapachu była. Niestety mojemu małżowi się pomyliło i mimo, że wyraźnie napisałam w smsie Ziajka to mi kupił ten przeciw rozstępom perfekta mama i przywiózł na wieś. I wysmarowuję, bo szkoda wyrzucić.
Ale w tym kosmetyku coś dodali, co mi okropnie brzydko pachnie ?

Za to kocham ten krem na zmęczone nogi perfekta mama, czasami wieczorkiem smaruje nogi i rzeczywiście mi pomaga.
 
:-D:-D:-D
a do tego czasu najchętniej bym w ogóle na uda nie patrzyła - ale niestety nie da się tego uniknąć przy antyrozstępowym balsamowaniu.. :-(
Też mam ten cholerny celullit:wściekła/y::wściekła/y:

Niestety mojemu małżowi się pomyliło i mimo, że wyraźnie napisałam w smsie Ziajka to mi kupił ten przeciw rozstępom perfekta mama i przywiózł na wieś. I wysmarowuję, bo szkoda wyrzucić..
Ja swojemu to jeszcze opakowania pokazuje żeby wzrokowo zapamiętał i na kartce piszę biała butelka z zieloną nakrętką :-D;-)
 
Za to kocham ten krem na zmęczone nogi perfekta mama, czasami wieczorkiem smaruje nogi i rzeczywiście mi pomaga.

Również używam i również uważam,że jest super:tak::tak::tak:.


A co do cellulitu to mi najbardziej pomogły nie żadne kremy,czy urządzenia,tylko zajęcia w fitness clubie,kilka razy w tygodniu.Efekty widoczne w dość krótkim czasie,a jaka satysfakcja:tak::tak::tak:
 
po ciąży planuje zakup tego cuda GUAM BŁOTO KLASYCZNE 500g + LUFFA + PILING GUAM (686790444) - Aukcje internetowe Allegro
oglądałam na tvn style jakiś program gdzie dwie kobitki zachwalały guam:tak:
Błoto jest fajniutkie :tak::-D Szczypie trochę, ale ja sobie chwalę. Najpierw sobie peeling funduję, potem błotko, owijam folią, wkładam niewyjściowe dresiki, pakuję się pod kocyk i leżę pół godziny. Ciepłao ważne jest przy tym błotku. Skóra po tym gładziutka, jędrna... super... Co prawda w ciąży nei stosuję, ale przed ciążą raz w tygodniu obowiązkowo. Fajna sprawa.

Chwalicie perfecta mama na zmęczone nogi... Cieszy mnie to, bo dziś sobie właśnie kupiłam hahahahaha Wypróbuję, bo nogi potrafią mi tak w ciągu dnia spuchnąć, że skóra rozciąga sie do granic możliwości... ktoś widział kiedyś rozstępy na kostkach nóg? Mam wrażenie, że mi skóra pęka...
 
Ostatnia edycja:
Chwalicie perfecta mama na zmęczone nogi... Cieszy mnie to, bo dziś sobie właśnie kupiłam hahahahaha Wypróbuję, bo nogi potrafią mi tak w ciągu dnia spuchnąć, że skóra rozciąga sie do granic możliwości... ktoś widział kiedyś rozstępy na kostkach nóg? Mam wrażenie, że mi skóra pęka...

:-D:-D:-D:-D:-D biedactwo!
 
reklama
kinguś właśnie nie miałam mu jak pokazać, bo byłam na wsi. Żałuję, że sobie nie kupiłam przed wyjazdem drugiego opakowania ziajki, na wypadek jakby mi się pierwsze skończyło.
Ja prawdę mówiąc smaruję brzuszek tylko jak swędzi, po pierwszej ciąży nie mam złudzeń co do rozstępów a i nie przejmuję się nimi, byleby cholerstwo nie swędziało ;-).
 
Do góry