reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
Oj, kobietki, ale się tym wszystkim przejęłyście;-). Najważniejsze, żeby dzidzia była zdrowa.
Asienka oczywiście że priorytetem jest zdrowie dziecka:tak: ale też trzeba tych kg pilnować bo później można obawiać się o własne zdrowie fizyczne i psychiczne:tak: ciąża to okres gdzie kobieta od II trymestru potrzebuje tylko 200 kal a od III niewiele więcej:tak: także nie przesadzać z objadaniem:no: no chyba że jest tak że kobieta ma dużo wody i stąd wynika duża waga ale na to się nic nie poradzi:baffled:
 
cellulitis brrr..:confused2: ja juz decyzję podjęłam po ciąży kupuje ten przyrząd co Catedra polecała jakiś kremik i może coś się podziała.

ja wg tego kalkulatora to z jakieś 0,5 kg mam za dużo więc nie jest tak źle, no i na szczęście narazie na brzuchu brak rozstępów, ale one to pewnie po porodzie będą
 
No wiem, wiem:-). Ja problemu z mojej wagi nie robię, bardziej z celulitu, brr:zawstydzona/y::wściekła/y:
kochana ja po poprzedniej ciąży mam rozstępy na bokch:angry: teraz mnie celulit zaatakował ale to chyba normalne w ciąży bo woda zatrzymuję się w organizmie:confused2:

jak urodziłam w drugiej dobie przyszedł mój mąż a mnie się wydawało że bez brzucha jestem mega szczupła:szok: zadarłam koszulę i mówię do męża że chyba wszystko zeszło i fajnie wyglądam:-p a mój mąż tak patrzy na mnie pogłaskał mnie po głowie i mówi "no chyba jeszcze nie":baffled:

jeśli chodzi o brzuch to polecam pas poporodowy do podtrzymywania mięśni
dokładnie taki mam Poporodowy pas brzuszny kolor biały rozmiar M (682808420) - Aukcje internetowe Allegro
założyłam przy wyjściu ze szpitala i nosiłam w ciągu dnia przez miesiąc:tak: próbowałam nawet spać w nim ale strasznie było mi niewygodnie:baffled:
 
Jakiś dziwny ten kalkulator... Mi wyszło, że powinnam na wadze w ciągu miesiąca przybierać dosłownie o kilkadziesiąt gram! :-p jasne... Rodzić już powinnam gdyby na wage patrzyli:-D
 
kochana ja po poprzedniej ciąży mam rozstępy na bokch:angry: teraz mnie celulit zaatakował ale to chyba normalne w ciąży bo woda zatrzymuję się w organizmie:confused2:

jak urodziłam w drugiej dobie przyszedł mój mąż a mnie się wydawało że bez brzucha jestem mega szczupła:szok: zadarłam koszulę i mówię do męża że chyba wszystko zeszło i fajnie wyglądam:-p a mój mąż tak patrzy na mnie pogłaskał mnie po głowie i mówi "no chyba jeszcze nie":baffled:

jeśli chodzi o brzuch to polecam pas poporodowy do podtrzymywania mięśni
dokładnie taki mam Poporodowy pas brzuszny kolor biały rozmiar M (682808420) - Aukcje internetowe Allegro
założyłam przy wyjściu ze szpitala i nosiłam w ciągu dnia przez miesiąc:tak: próbowałam nawet spać w nim ale strasznie było mi niewygodnie:baffled:

a j sama nie iwem co myśleć o tych pasach. do niedawna byłam na tak ale przeczytałam gdzieś że to nie jest dobre bo to mięśnie same powinny pracować, a nie być sztucznie trzymane przez pas (mam nadzieje ze zrozumiale tłumacze ale nie pamiętam dokładnie w jakich słowach to było ubrane)
 
reklama
Na mnie ten pas nie działał. Ale ja jakoś strasznie długo dochodziłam do siebie po ciąży. Teraz też nastawiam się, że łatwo nie będzie, ale coś za coś :-).
 
Do góry