reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

No ja sie uczciwie przyznam ze przytylam juz 13kg:zawstydzona/y:mimo ze nie jem duzo wiecej niz zwykle (tylko mniejsze porcje a czesciej), z tym ze brzusio jest ogromny i M twierdzi ze pupcie mam troche wieksza;-) Tylko ze ja wogole to kuleczka jestem:zawstydzona/y:W niedziele rozpoczynam 7m-c ciazy,mysle ze do konca to bede ze 20kg na plusie..:szok: no ale nie ukrywam ze sie z tym liczylam.
 
reklama
no ja mam jedną, jedyną tanią i skuteczną metodę na celulit - po prostu nie patrzeć :-D:happy2::-D

inne rzeczy niestety już tak dobrze nie działają..

I ta metode popieram;-):-Dwszystkie te zele itp sa do niczego jak juz ktos ma taka "urode" to niewiele zdziala. Pomagaja specjalne cwiczenia ale nas to narazie nie dotyczy;-)
 
Zawsze możesz kawę bezkofeinową kupić ;-)Poza tym akurat nie rozumiem tego, bo kawę można pić, a kofeiny na skórę stosować w naturalnej postaci to już nie? Szczególnie, że ona sie przez skórę nie wchłania, chodzi tylko o ukrwienie i naturalne wyrównanie komórek tłuszczowych.

tutaj link z odpowiedzią dlaczego nie można jej stosować
Kofeina w kosmetykach, Porady specjalisty położnej > Kofeina w kosmetykach

co prawda ja czytalam o tym gdzieś indziej i już nie pamiętam jakie szkodliwe działanie tam było wypisane
 
jejka jak dobrze dziewczyny ze piszecie ze tyle przytyłyście, bo jak czytałam ze tu większość przytyła ok 5 kg to już myślałam że coś nie tak jest
 
Pszczółka, ale chodzi o to, że tu się wypowiada o kosmetykach, a nie o naturalnej kawie. Kosmetyki się wchłaniają, sama kawa niekoniecznie. Oczywiście jest to moje zdanie, nieprzeszkolonej, wyedukowanej tylko na własnej siostrze i córce, domorosłej pomocy medycznej;-)
 
ja dawno temu kupiłam takie śmieszne urządzenie
masażer Philips Cellesse LIKWIDUJE CELLULIT (677261688) - Aukcje internetowe Allegro

stosuję je za każdym razem jak tylko zaczyna być widoczny i po kilku użyciach skóra się wyrównuje na dwa miechy... potem znowu powoli się robi ja znowu włączam te urządzonko i w sumie nie wiem co to cellulit:-)

u mnie te urządzenie zdaje 100% egzamin.... to działa na zasadzie odkurzacza:-p tzn ma taki zasysacz i dwa wałeczki z przodu i z tyłu... pomiędzy nimi zasysa skórę i te wałeczki mechanicznie rozbijają tkankę tłuszczową:tak: lekko bolesne na najwyższej mocy zasysania:baffled: do tego podczas "kuracji" stosuję taki krem ziaja w czarnym opakowaniu... jakiś taki wyszczuplający... nie pamiętam nazwy... kosmicznie śmierdzi ale skuteczny:-D
 
Ja od zawsze mam ten problem, ale muszę was pocieszyć, żę w ciąży cellulit pojawia się mocniej przez hormony a później wszystko wraca do normy:tak:
 
tak tak mustela rewelacja ja tez mam na rozstepy i nie mam ani jednego ale tez nie smaruje sie jakos obsesyjnie dwa razy w tygodniu tylko tak jak i sie przypomni czy;li kilka razy w tygodniu..... nabylam zel do nog kasztanowy z ziaji bardzo fajny na spochniete nozki chlodzi, ladny zapach polecam cena niska, dzis chcialam cos znalezc na cellulit ale tak jakos nie mialam dzis chyba nastroju na zakupy bo bylam mega wybredna... nie wiem czym sie kierowac jak sie wybiera taki specyfik bo nie maialam noigdy z tym doczynienia moze cos poradzicie dziewczyny??
 
Dzięki kochane za odpowiedzi :)
Catedra ale fajny sprzęt nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje hmm...chyba będę musiała się zaopatrzyć w coś takiego bo bym chciała założyć jeszcze strój kąpielowy czy krótkie spodenki czy spódniczkę :) a ja nie potrafię udawać że nie ma problemu i zawsze mi się wydaję że każdy widzi te "dziurki" :/ co do kremów to kiedyś oglądałam program gdzie porównywali właśnie kosmetyki od cellulitu gdzie były wybrane najdroższe najtańsze i te pośrednie co do ceny i był tam własnie ten Nivea i zajął 2 miejsce na 6 więc myślę że faktycznie musi coś w tym być więc będzie trzeba wypróbować :) Jeszcze raz dzięki za odzew ;*
 
reklama
Do góry