reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

No ja sie uczciwie przyznam ze przytylam juz 13kg:zawstydzona/y:mimo ze nie jem duzo wiecej niz zwykle (tylko mniejsze porcje a czesciej), z tym ze brzusio jest ogromny i M twierdzi ze pupcie mam troche wieksza;-) Tylko ze ja wogole to kuleczka jestem:zawstydzona/y:W niedziele rozpoczynam 7m-c ciazy,mysle ze do konca to bede ze 20kg na plusie..:szok: no ale nie ukrywam ze sie z tym liczylam.

Ale fajnie myślałam że tylko ja mam 13 kg na plusie...:-D
 
reklama
nie wiem jak to jest ze specyfikami na cellulit w czasie ciąży, czy można je używać... Bo wiadomo jeśli chce się uzyskać jakiś efekt to trzeba regularnie... Nie mam pojęcia, ja mam żel z Avonu, kupiłam przed ciążą i na razie czeka na po.

Rozstępów nie mam na razie, oliwką smaruję się w miarę regularnie, ale zaczęły mi pękać naczynka na nogach :dry:, takie pajączki mi się robią, nie wiecie czy jest coś co można na to w ciąży używać oprócz wit. C?
 
Moja waga teraz jakoś stoi w miejscu. W maju +3,5 kg (lekarz powiedział, że za dużo) W czerwcu 0,5 kg na plusie, przez kolejne dwa tygodnie nic. Od początku +8 kg Czy powinnam panikować?
 
kochana izo ja od poczatku mam juz na plusie 12 kilo :) bez paniki po mnie nawet nei widac tego moze mam duzo wod plodowych ?? moze ty tez jedz jak masz ochote ja jem czesto a malo :) zapobiega zgadze itd
 
kochana izo ja od poczatku mam juz na plusie 12 kilo :) bez paniki po mnie nawet nei widac tego moze mam duzo wod plodowych ?? moze ty tez jedz jak masz ochote ja jem czesto a malo :) zapobiega zgadze itd

Jem, kiedy tylko chcę. Ostatnio to chcę nie jest za często, więc jem z rozsądku.

Słodycze --- beeeeee. Jedynie lody ok :-):-):-)

Tylko ja zastanawiam się na tym przybieraniem na wadze w drugim trymestrze. Dziewczyny pisały, że jest największe. A u mnie hmmm, zdecydowanie nie.
 
Moja waga teraz jakoś stoi w miejscu. W maju +3,5 kg (lekarz powiedział, że za dużo) W czerwcu 0,5 kg na plusie, przez kolejne dwa tygodnie nic. Od początku +8 kg Czy powinnam panikować?
panikowac? ze co? że za mało tyjesz?:-D:-D:-D bo za dużo na pewno nie:-D:-D
 
reklama
Do góry