reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

ja od poprzedniej wizyty na plusie 2 kg w przeciagu miesiąca... teraz mamy już 62...... właśnie się dowiedziałam że po porodzie miednica się rozszerza i już nigdy się nie wraca do rozmiaru jak przed ciąża......

MOJE DZINSOWE RURECZKI GUD BAJ???BUUUUUUUUU:sorry2:
 
reklama
ja od poprzedniej wizyty na plusie 2 kg w przeciagu miesiąca... teraz mamy już 62...... właśnie się dowiedziałam że po porodzie miednica się rozszerza i już nigdy się nie wraca do rozmiaru jak przed ciąża......

MOJE DZINSOWE RURECZKI GUD BAJ???BUUUUUUUUU:sorry2:

no co ty mówisz. jak się nie wraca :wściekła/y::wściekła/y:. a ja wrócę;-)
 
Eee tam Catedra to wszystko zależy od organizmu - moja mama po każdej ciąży chudsza - przestałam się mieścić w jej ubrania w LO a teraz to nie ma szans żebym jej spodnie na tyłek wciągnęła - a ona czwórkę dzieci urodziła!
W ogóle moi rodzice mają sylwetki jak nastolatki :-):-) tata ma taką klatę :szok::szok::szok: normalnie z tyłu liceum a z przodu, wiadomo... ;-)

Poza tym są dziewczyny, które przed ciążą są 'w sam raz' a po ciąży to szkieletory się z nich robią...

Ja wczoraj u gina weszłam na wagę, pokazała 63kg (zawsze o 2 więcej niż ta u mnie w domu), na ostatniej wizycie miałam 62kg - i lekarz do mnie - ale pani normalnie je, prawda?
czyli że chyba za mało przybrałam:confused: - ale nie bierze pod uwagę tego że ostatnio to na wagę wchodziłam w dżinsach i trampkach a teraz w zwiewnej spódniczce i klapeczkach...
 
ja to swoją wagą jestem przerażona trochę bo od początku ciąży przybrałam tylko 2 kg ... :szok: niby brzuszka mam trochę i wydawało by sie że powinnam więcej ważyć a tu niespodzianka mam tylko nadzieje że to normalne może w kolejnych miesiącach więcej mi przybędzie :)
 
Hej kobietki ;-)
Postanowiłam założyć ten wątek bo pewnie nie tylko ja mam ten problem ale większość z nas czyli nieszczęsny cellulit :baffled::baffled: Wczoraj "przypadkowo" zobaczyłam w lustrze swoje pośladki i uda i byłam w szoku !!! :szok::szok::szok: normalnie wyglądają one jak pomarańcza jestem przerażona i tu moja prośba może znacie jakieś dobre i skuteczne sposoby domowe oraz kosmetyki po których faktycznie widać poprawę w likwidowaniu bądź zmniejszeniu jakże tego "pięknego" widoku:sorry2: ??? Czekam na propozycje :-)

 
reklama
Do góry