reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

O tak tam było napisane:


Przyrost Twojej wagi w ostatnim trymestrze ciąży nie będzie już tak gwałtowny jak w drugim. Odżywiaj się nadal racjonalnie. Pamiętaj, by mięso jeść na zmianę z rybami i jajami.
 
reklama
wczoraj oglądalam na necie tygodniami jak kobiecie powiększa się brzuch porównałam moj z obrazka i ój wygląda na 37 tydzień a co dopiero będzie w 9miesiącu a poźniej się dziwie czemu ludzie mówią kiedy pani urodzi wkońcu :-D:-D
 
U mnie standard wychodzi 2 kg. na miesiąc i tak od pierwszego:sorry2: Miejmy nadzieję że w trzecim trymestrze już nie będe się tak rozrastać:sorry2:
 
znam ten problem. miałam go przed ciążą i kupowałąm nawet jakieś specyfiki z apteki. codziennie męczyłam swoje dupsko i uda. zużyłam kilka opakowań i co?? a no nic ja efektu nie widziałam. trochę się już z tym pogodziłam. nie stać mnie na drogie zabiegi u kosmetyczki a z tego co się orientuje to kremy nie pomagają, więc i domowe sposoby pewnie an niewiele się zdadzą. jedynie co może pomóc to ćwiczenia, ale to już po ciąży chyba
 
Z domowych sposobów polecam peeling z kawy. Jest rewelacyjny. Kawę fusiastą zalewa się wrzątkiem, tak by tylko się te fusy zaparzyły. Można dodać też trochę cynamonu dla zapachu lub po ostygnięciu żelu pod prysznic. No i szorować się tym góra 2 razy na tydzień. Skóra się robi gładziutka w dotyku, cellulitis się znacznie redukuje i jeszcze się do tego genialnie pachnie. Jedynym minusem jest tylko mycie wanny/prysznica po takim zabiegu ;-)
 
Zawsze możesz kawę bezkofeinową kupić ;-)Poza tym akurat nie rozumiem tego, bo kawę można pić, a kofeiny na skórę stosować w naturalnej postaci to już nie? Szczególnie, że ona sie przez skórę nie wchłania, chodzi tylko o ukrwienie i naturalne wyrównanie komórek tłuszczowych.
 
najlepszy jest Nivea-good bye cellulite- moje drugie miejsce krem na rozstęoy z Avvonu z serii solutions, a teraz wyszedł jescze z serii Anew i koleżanka mi mówiła że sie sprawdza, bo kupowała u mnie- ja póki co-odpukac pozbylam sie i nie powraca- używałam wlasnie najpierw z Avonu- potmmialam dluzsza prerwe i kupilam z Nivei- sybciej przeszło-ale nie iwem czy na pewno dlatego ze lepssy czy ez dlatego ze w sumie mniej tego było:sorry2:

mam tylko jedno miejsce hgdzie robi mi sie "dziurka" jak siądę na udzie ale mam to gdies- dla jednej dziurki nie chc emi sie pilnowac smarowania- bo ja niebyt regularna jestem:baffled::baffled:
 
reklama
Do góry