reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
ja mam ok +8, bo tak naprawde trudno to stwierdzić. nie wiem ile dokladnie ważyłam przed ciążą :), ale od pierwszej wizyty +6, a te 2 kg to tak sobie dodaje bo trochę przytyłam na samym początku zanim d lekarza poszłam. dużo te 8 kg ale cóż już 7 miesiąc więc mam nadzieje ze do końca nie będzie więcej jak 15
 
U mnie jak na razie +5 :-) cieszę się bo i tak sporo mnie za dużo ;-)a teraz dodatkowo jak balonik puchnę
 
a moze warto troche diete zmienic, np wiecej owocow i warzyw jesc. bo tak naprawde to szkoda za duzo w ciaży przytyć, bo potem trzeba się meczyc by to zrzucić :/
 
dziewczyny ja już nie wiem co robić... na początku ciąży ważyłam 64 kg, teraz ważę 77!!! Bardzo pilnuje tego co jem, żadnych słodyczy, fast-foodów, bialego pieczywa...zawsze bardzo pilnowałam wagi, a teraz poszłam na wizytę i w przeciągu 32 dni przybyło mi 4 kg!! przed ciążą miałam problem z bulimią, może teraz widać tego skutki, bo pozbywałam się mnóstwa kalorii (drogą wiadomo jaką ;/), a teraz zaczęłam normalnie jeść i jest efekt jo-jo?
w dodatku dużo się ruszam, chodzę, biegam...
już nie wiem co z tym robić, nie chcę przytyć 30 kg!!!:-(
 
ja narazie jestem od początku ciąży 0,5kg w przód ;D na poczatku ważyłam 64kg.. do wczoraj waże 64,5kg ;p
 
reklama
Do góry